BitScreener: Kripto market takip uygulaması

ICO skoru: 90
Bu ICO'ya puan verin:
[Total: 1 Average: 5]

Blockchain teknoloji çoğu sektör için önemli çözümler sunmaktadır. Bu sektörlerin arasında finans sektörü blockchain teknolojinin en çok kullanıldığı sektör olarak karşımıza çıkmaktadır. Bugün size bahsedeceğim BitScreener platformu, kripto para ve blok zinciri tarafından desteklenen hisse senetlerini izlemeye yarayan ve finans odaklı birleşik bir platformudur. Hisse senetleri ve kripto para birimleri birbirinden ayrı alanlarda işlem görmektedir. İşte bu verileri tek bir platforma birleştirerek, yatırımcıların sorunsuz bir şekilde izlemelerini sağlamayı hedeflemektedir. BitScreener’ın zaman içinde gelişmesi ve eşsiz bir ekosistem haline gelmesi planlanmaktadır. BitScreener, 2000’den fazla kripto parayı ve dünya çapında binlerce farklı hisse senedini gerçek zamanlı olarak takip etmeyi hedeflemektedir.

BitScreener uygulaması ile blockchain tarafından desteklenen entegre kripto para ve hisse senedi fiyatlarını takip etme fırsatı sunmaktadır. Bu ekosisteme herkes, ödül kazanmak için yeni içerikler ekleyebilirler. BitScreener, kullanıcı etkileşim yapmasını ve içerik kalitesini artırmak için bir blockchain teşvik sistemi oluşturmuştur. Aynı zamanda yazarlar ve araştırmacılar, ödüller için sisteme yeni içerikler ekleyebilirler. Kullanıcılarına grafikler, çizelgeler, haberler vs gibi kaynaklar sunularak yazarların platform içinde rahatlıkla yeni içerik oluşturması sağlanacaktır. Yazarların oluşturduğu içerikler, topluluk tarafından şeffaf bir şekilde değerlendirilir.

BitScreener, halen çalışan bir platformdur. iOS uygulama mağazasından hemen indirilebilir durumdadır. Web uygulaması olarak da ulaşma imkanı olan uygulamanın, Android uygulaması da yayınlanmıştır. iOS uygulamayı buradan: https://apple.co/2Khn4pF ve Android uygulamayı buradan: http://bit.ly/2rCexGJ ulaşabilirsiniz. Hemen bu uygulamayı indirip kendiniz deneyebilirsiniz.

Platformun Özellikleri
 • 5500’den fazla sayıda kripto para ticaret çiftini izleme şansı
 • 100’den fazla borsadan canlı veri çekimi
 • Çok sayıda filtre ölçütüyle filtreleme araçları
 • Mobil cihazlarda gerçek zamanlı fiyat ve hacim uyarıları
 • Teknik analiz ve gelişmiş grafik desteği

Herkesinde bildiği üzere bu piyasada bir çok kripto para birimi var ve kullanıcılar ticari riski en aza indirmek için yatırımlarını farklı kripto paralara bölmüş durumda. Kripto paralar da çok farklı borsalarda işlem görmekte ve insanlar kendi portföyündeki kripto paraları takip etmekte zorlanmaktadır. İşte bu durumda devreye BitScreener gelmektedir. Kripto para yatırım portföyünüzü yönetmek için BitScreener’ı kullanabilirsiniz. Portföydeki anlık değişimleri görerek, kar ve zararınızı gerçek zamanlı grafiklerle takip edebilirsiniz.

BitScreener ayrıca çeşitli kripto para piyasalarından bilgi görüntüler verir ve elinizdeki paraları nerede satacağınız konusunda müthiş bilgiler verir. BitScreener şu anda 2000’den fazla sayıda kripto parayı desteklemektedir. BitScreener sayesinde daha önce ayarladığınız hedeflere geldiğinde sesli uyarı alabileceksiniz. Bu sizin için oldukça kullanışlı olacaktır çünkü kripto paralarda alış yada satış düşündüğünüz fiyatlara geldiğinde sizi uyaracak ve işlem yapmanız için fırsat yaratacaktır.

Yol Haritası

Takım

ICO ve Token Bilgileri

BitScreener,  BITX adı verilen kendi tokenini çıkartmıştır. Kullanıcılar, BitScreener ekosistemini birşeyler kattığında BITX tokenleri ile ödüllendirilecektir. Diğer kripto para birimleri madencilik ile çıkarılırken, BitScreen tokeni değerli içerikler sağlayarak kazanılabilir. Geleneksel ödüller ile karşılaştırıldığında, blockchain tabanlı ödemeler daha hızlıdır, daha düşük işlem ücretleri gerektirir. Ayrıca, tüm finansal transferler % 100 şeffaftır. BITX tokeni, BitScreener platformunda da harcanır, örneğin, kullanıcılar premium hizmetler için ödeme yapmak için tokeni kullanılabilir. İçerik oluşturuculara göre, toplam token tedarikinin % 20’si (90, 000, 000 BITX), 15 yıl süren süreçle aşamalı olarak açılacaktır.

 • Token adı: BITX
 • Platform: Ethereum ERC20
 • ICO fiyatı: 1 BITX = 0.00018 ETH
 • En düşük yatırım miktarı: 0.2 ETH
 • Softcap: 1.000 ETH
 • Hardcap: 15.000 ETH
Sonuç

BitScreener platformu, hem masaüstü sürümü, hem de çevrimiçi olarak çalışan mobil uygulaması olan bir platformudur. BitScreener’ı rakiplerinden ayıran en önemli şey, içerik oluşturucuların ödüllendirilmesidir. ICO satışı şimdiden büyük miktarlara ulaşmıştır. Bu nedenle bu proje, makul ücretler karşılığında finansal bilgiye hızlı ve tam erişimi arayan yatırımcılar için biçilmiş kaftandır.

Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek aşağıdaki linkleri ziyaret edin;

Web sitesi:  http://www.bitscreener.com/

Whitepaper:  http://bit.ly/bitscreener_whitepaper

Bitcointalk ANN:  https://bitcointalk.org/index.php?topic=3354336.0

Facebook:  https://www.facebook.com/bitscreenercom

Twitter:  https://twitter.com / bitscreener

Telegram:  https://t.me/bitscreener

2 Replies to “BitScreener: Kripto market takip uygulaması”

 1. Slm siten harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

 2. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

Bir cevap yazın