CanYaCoin: Kriptopara tabanlı servis portalı

ICO skoru: 95
Bu ICO'ya puan verin:
[Total: 1 Average: 5]

ICO severler sizlere bugün yeni bir icodan bahsetmek istiyorum. Bu ico son zamanlarda kriptoparalar içinde oldukça popüler ve ilgi çekmekte. Bilgisi olmayanlar için kısaca bahsetmek istiyorum. Daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler websitesini (https://canya.io/) ziyaret edebilir.

CanYa, peer-to-peer (kişiden kişiye) hizmet alışverişi için bir platform sunan yeni bir proje. Bu platform sayesinde kullanıcılar döviz ile işlem yapabileceği gibi yeni oluşturulacak olan CanYaCoin tokeni ile de işlem yapabilecekler. Kullanıcılar aldığı hizmetlerin ücretini global ve yerel olarak anında ödeyebilecekler. Platform, peer-to-peer hizmetleri destekler ve kullanıcılara yeni hizmet türlerini ve sağlayıcıları kendi başlarına seçme ve doğrulama görevini üstlenir. Sağlayıcılar sundukları servisler için CanYaCoins kazanabilir ve bu paraları uygulama içinde harcayabilir veya CanYa’nın komisyonsuz alışveriş ağı aracılığı ile Bitcoin veya Ethereum’a dönüştürüp gönderebilir. Platforma üye olan kullanıcılar doğrulandıktan sonra ücret veya işlem limiti ödemeden bir döviz banka hesabına çekim yapabilecektir.

CanYa ICO’nun “akredite edilmiş yatırımcılar” olarak nitelendirilmediği sürece ABD vatandaşlarından katılımı kabul edilmeyecektir.

CanYa, meritokrasiye dayalı aracısız gerçek bir eşler arası platform yaratmak ve dijital dünyayla gerçek dünyayı birbirine bağlamak için sorunsuz bir arayüz oluşturmak amacıyla 2015 yılında kurulmuştur. Proje 2015 konsepti olarak tasarlanmış, 2016’da geliştirilmiş ve ardından 2017’de Avustralya pazarında başarılı bir lansman yapmıştır.  Şu anda, platformda yaklaşık 7,600 kullanıcı ve 3,400 sağlayıcı vardır, aylık olarak çift basamaklı olarak büyümektedir.

 Takım

Avustralya merkezli kurucu ekip Rowan Willson , Christopher McLoughlin, JP Thor, Jet Yap ve birkaç daha ekip üyeleri ve danışmanları içeriyor. Bu kapsamdaki bir projeyle uğraşan ekip Avustralya dışında önemli bir çıkış yapmak istiyor.  Ekibin şu ana kadar yaptıkları iş umut vericidir.

Tokenler ve Dağıtım

Bu fonlar kripto para ödeme katmanını entegre etmek, korunan emanet sözleşmesi için likidite sağlamak, özelliklerini geliştirmek ve “pazarlama, çeviriler ve altyapı ile agresif bir küresel başlatmayı üstlenmek” için kullanılmaktadır.  Satış için yaklaşık 60.000.000 CanYaCoin ayrılmıştır. Toplam dolaşımda yaklaşık 100.000.000 token bulunacaktır. Toplam 26.000.000 CanYaCoin projeye uzun vadeli değer getiren stratejik yatırımcılara özel olarak satılacaktır. Kasım ayında başlayan genel satış sırasında 34.000.000 CanYaCoin satılacaktır.

ICO’nun teknik incelemesini aşağıdan bulabilirsiniz . Satış 26 Kasım 2017’de başladı ve 26 Aralık’a kadar sürecek. Şu ana kadar 8238.95 ETH toplandı. Ve yaklaşık ICOnun bitmesine 10 gün kaldı. Sizde bu yatırıma değer projeye katılın ve karlı ortaklar arasına girin.

Website: https://canya.io

Whitepaper: https://canya.io/assets/docs/WhitePaper.pdf

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2295074.0

Facebook: https://www.facebook.com/CanYaCoin/

Twitter: https://twitter.com/canyacoin

My bitcointalk profil (truncus): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

ETH adres: 0x40903584F46E4e59a16F726DeB2F3088FF7d6306

4 Replies to “CanYaCoin: Kriptopara tabanlı servis portalı”

  1. selam arkadaşlar sayfanız vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım

  2. Mrb web sitesi ciddiyim iyi, face de paylaştım

  3. Selam herkese web siteniz valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler

  4. Mrb sayfa gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

Bir cevap yazın