Crypto Market Cloud: İlk ve tek kendiliğinden olan ekosistem

ICO skoru: 88
Bu ICO'ya puan verin:
[Total: 1 Average: 5]

Kripto para birimleri yaşantımıza girmesi ile birlikte yatırımlarımız, alışverişlerimiz ve bunun gibi birçok işlemlerimiz bu tür para birimleri yolu ile karşılanmaya başlamıştır. Ancak bu alan ve para birimleri konusunda ne kadar bilgi sahibi olursak olalım yatırım ve başka konularda tam anlamı ile kendimizi güvende hissedemediğimiz için bu alanda kendimizi aktif olarak dahil edemez ya da hiçbir şekilde ilerleyemeyiz. Bugünkü yazımda yatırımları konusunda problem yaşayan ve yukarıda bahsettiğim engeller yüzünden kripto para birimleri ve bu alanlarda çekingenlik gösteren bireyler ve onların sağlıklı işlemler gerçekleştirebilmeleri adına tasarlanmış Crypto Market Cloud platformundan bahsetmek istiyorum.

Crypto Market Cloud Nedir? Avantajları Nelerdir?

Crypto Market Cloud platformu blok zincir teknolojisini artısını kullanarak tasarlanmış, çeşitli ön güvenlik tedbirleri üst düzeyde sağlanarak kripto para değişim konusunda öncü olan, bununla birlikte otokontrol sistemli ilk platform olarak sunulmaktadır.

Crypto Market Cloud, zaten kripto, ıco, blok zincir teknolojisi ve bu alan ile haberleri bulunduran hali hazırda sürdürülen bir sisteme sahiptir. Bundan sonraki süreç esnasında ise  Crypto Market Cloud platformu ıco avantajları , gelecek yatırımlarınızın kayba uğramaması adına kripto değişim ve yatırımcı ile girişimciyi bir araya getirebilecek bir kitle fonlaması uygulaması üzerine kurulmuştur. Platform çalışma sistemi olarak, akıllı sözleşmelerin kusursuz bir şekilde işlemesine olanak sağlayan kendi kendine sürdürebilir bir sistem inşa etmiştir. Ayrıcı yine sizler için sınırsız sosyal uygulamaları birarada sunar.

Crypto Market Cloud platformu sizlere olabilecek tüm hizmetleri sunar ve asla gerçekleştiremeyeceği vaatlerde bulunup büyük kayıplar yaşamanıza sebebiyet vermez. Bundan ötürü ekip geçmiş kayıplar üzerine odaklanmaz ve gelecek süreçteki yatırımlar konusunda çeşitli analizleri gerçekleştirir ve yatırımlarınızı güvence altına alır.  Crypto Market Cloud platformu yatırım işlemlerini geleneksel yatırım alanlarından özel yani kripto gibi birçok alana kaydırarak halka sunulan arz oranında büyük ölçüde değişiklik sağlamıştır ve büyük kazançların erken aşamada fark edilmesine olanak sağlamıştır.

Crypto Market Cloud projesi platformunu genel olarak üç amaç doğrultusunda tasarlamıştır;

 • Geleneksel sistemlerden ayrılarak, blok zincir teknolojisinin kullanıldığı, katılımın bireysel çoğunluktan oluştuğu eşler arası bir hizmet sunmak.
 • Halka açık bir hizmet sağlayan, her katılımcının kolaylıkla erişim sağlayabileceği, üst düzey Crypto Market Cloud hizmetlerini halka uyumlu hale getirmek.
 • Bu alanda hiçbir bilgiye sahip olmayan bireylerin bile kolaylıkla işlemler gerçekleştirebileceği ve kazanım sağlayabileceği platform tasarlamak ve Crypto Market Cloud  hizmetlerinde kendi para birimini kullanarak, merkezi olmayan bir yapıda, akıllı sözleşmeler ve otokontrol ile yönetim sağlayan, ekosistem oluşturmak.
Takım

Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri

Crypto Market Cloud platformu resmi token birimi Crypto Market Cloud  platformunda kullanılmak üzere ve merkezi olmayan uygulamaların vizyonu için tasarlanmıştır. Crypto Market Cloud  Token hizmeti ile %50 gibi büyük oranda maliyetler azaltılarak katılımcıların kripto pazarında daha az maliyetli işlemler gerçekleştirilmesine olanak tanır.  Yine Crypto Market Cloud  Token ile depolama, işletim gücünü arttırma Token içeren döviz kurları oluşturmayı hedeflemektedirler. Ayrıca Token sahibi değişim hakkını saklı tutar ve platform sayesinde eski token’larınızı vererek bir diğer token birimi ile değiştirebilirsiniz.

 • Token tipi: ERC -20
 • Platform: Ethereum
 • Toplam token miktarı: 120.000.000
 • Satılacak token miktarı: 70.000.000
 • Ön satış fiyatı:1 ETH = 480 CMC
 • ICO Fiyatı:1 ETH = 377 CMC
 • Kabul edilen para biçimleri: BTC, ETH, LTC

Sonuç

Genel olarak platform ve özellikleri göz önünde bulundurulduğunda, ister bu alanda tecrübe sahibi olsun ister hiçbir tecrübesi olmasın tüm bireylerin güvenli ve sağlıklı yatırım ile işlemler gerçekleştirebileceği kripto alanıdır. Sağladığı Kripto değişim fırsatları, platformun temelini oluşturan genel özellikleri, ekipteki üyelerin uzmanlıkları ve bu alanda sahip oldukları üst düzel bilgi becerileri ve ayrıntılı olarak whitepaper’dan da ulaşabileceğiniz barındırdığı pek çok özelliği ile de ileride üst düzeyde bir platform olarak karşımıza çıkacağını öngörmemiz mümkündür. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Sizlerde projeyi yakından takip etmek, projeye aktif katılım sağlamak ve ayrıntılı bilgiler edinmek için aşağıdaki linkleri ziyaret etmeyi unutmayınız. 

✅ Website: https://cryptomarketcloud.com/

✅ Whitepaper: https://cryptomarketcloud.com/BusinessPlan.php

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5061387.0

✅ Twitter: https://twitter.com/cryptomktcloud

✅ Facebook: https://www.facebook.com/cryptomarketcloud

✅ Telegram: https://t.me/Cryptomarketcloud

✅ LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/cryptomarketcloud-com

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

20 Replies to “Crypto Market Cloud: İlk ve tek kendiliğinden olan ekosistem”

 1. Merhaba web siteniz gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler

 2. Merhabalar web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım

 3. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok iyi, şukuladım

 4. Selam sayfan valla mükemmel, teraziye tıkladım

 5. Slm siten süper ötesi iyi, teşekkürler

 6. Selamlar siten yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım

 7. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, tebrikler

 8. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten güzel, face de paylaştım

 9. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım

 10. selamun aleyküm sayfan cidden iyi, tebrikler

 11. Selam herkese web sitesi cidden güzel, linkedinde paylaştım

 12. Selamlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

 13. Merhabalar paylaşımınız valla güzel, teraziye tıkladım

 14. Selamın aleyküm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

 15. Merhaba sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

 16. selam arkadaşlar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

 17. selam arkadaşlar siteniz inan ki güzel, tebrikler

 18. Merhaba sayfan cidden hayran bıraktı, tebrikler

 19. Slm sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler

 20. Merhaba web sitesi yeminle hayran edici, saolun

Bir cevap yazın