CryptoSouk: Yeni nesil kripto para borsası

ICO skoru: 90
Bu ICO'ya puan verin:
[Total: 1 Average: 5]

Son 2 yıldır kripto para piyasası son derece yüksek oranlarda büyümektedir. Tüm kripto para birimi pazarının boyutu bunlarla orantılı olarak katlanarak artmaktadır. Hızla büyüyen bir pazarda bir çok borsa şirketi pazardan daha çok pay alabilmek için adeta yarış halindedirler. Bu nedenle her gün bir çok borsa sitesi çıkmaktadır. Ancak çıkanların çoğunun diğerlerinden pek farkı yoktur ve her hangi bir yenilikle gelmemektedirler. Bugün ki yazımda bahsedeceğim CryptoSouk borsası bir çok açıdan yenilik barındıran farklı ve gelişmiş borsa platformudur.

Orta Doğu bölgesindeki yatırımcılar ticari ve finansal piyasaların deneyimli katılımcıları olarak kabul edilir. Bu ülkelerde yaşayan insanlar ticarete oldukça büyük önem vermektedir. Ancak Orta Doğu’daki bulunan müşteriler mevcut borsa platformlarından daha iyi hizmet beklemektedirler. Bu bölgedeki pazarın çok büyük olması bir çok şirketin ilkesini çekmektedir. CryptoSouk’da bölgedeki potansiyeli görerek, kripto para alışverişi için merkezi olmayan bir platform oluşturmaya karar vermiştir.

Platform, hızlı ticaret uygulaması, adil fiyatlandırma, birinci sınıf müşteri hizmetleri ve sınırsız yaratıcılık ile müşterilerinin ticaret deneyimini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bölge halkına benzersiz fırsatlar sunabilecek forex, bölgesel ticaret, teknoloji ve güvenlik uzmanlarına akıllı ve deneyimli bir ekiple yola çıkmaktadır. Platform, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Dash, Zcash ve Monero gibi kripto para alım satım işlemlerine zaten başlamıştır. Şu an için bu kripto paralar olsa bile zaman geçtikçe daha fazla kripto paralarda ekosisteme eklenecektir.

Neden Cryptosouk?

Platform güvenlik konusuna çok büyük önem vermektedir ve bu açıdan son derece zengin özelliklere sahiptir. Dijital paralarda acemi olan kullanıcılardan, daha profesyonel tüccarlara, hatta dijital para konusunda uzman olan kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına odaklanan en iyi kripto para ticareti deneyimi sunmaya hazırlanmaktadır. CryptoSouk, ticaret dijital para birimlerinin hızlı ve tamamen güvenli bir şekilde erişilebilir olmasını sağlamayı hedeflemektedir.

CryptoSouk vizyon olarak sadece Orta Doğuyu hedeflememektedir. Teknolojik olarak aynı zamanda dünya pazarına da yönelmiştir. Yerel avantajlara ve teknolojik rekabet avantajlarına ek olarak pazardaki lider özelliklere de sahiptir. Özellikle, bu işlemlerin işlem hızı, geliştirilmiş ticaret özellikleri ve güvenlik özellikleridir. Uzun zamanlardaki hedeflerinde dünyanın sayılı borsalarından birisi olmak istemektedir. Açıkçası bunu yapabilecek takım üyelerine ve potansiyele sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Platformun Özellikleri

Platformun son teknolojik gelişmelerden faydalanacağını söyleyebiliriz. Kripto paralarla ilgili ortalamalar ve osilatörler göstergeleri, kullanıcıların yararlanacağı eğriler vs gibi bir çok gösterge unsuruna sahip olacaktır. Analiz ve fiyat tabloları gibi ticari yardımda bulunacak özelliklerde yer alacaktır. Kullanıcı dostu ve kullanımı kolay ara yüzü ile tamamen özelleştirilebilir yapıya sahip olacaktır.

 • En önemli özellik olarak piyasadaki bir çok kripto para varlığı ile fiat (gerçek para) birimi arasında ticaret yapılmasına olanak sağlar.
 • Güvenli ve hızlı bir platform oluşturularak profesyonel yatırımcılar ile uzmanların ilgisini çekmeyi hedeflemektedir.
 • Komisyon ücretleri tamamen şeffaftır. Kullanıcıların işlemlerde ne kadar ödeyeceğini gösterir ve bunu sizlere gösterir. Çok fazla sipariş veren kullanıcılar içinde raporlama özelliği yer alacaktır.
 • Bir çok konuda kullanıcılara yardımcı olacak ölçüm araçları yer almaktadır.
 • Etkinliklerde ve faaliyet raporlar sunmada kullanıcılara yardımcı olur.
Takım
Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri
 • Token türü: Ethereum ERC20
 • Token sembolü: SOUK
 • Token fiyatı: 0.50 ABD doları
 • Pre-ICO satış tarihi: 7 Ağustos 2018
 • ICO tarihi: 24 Eylül 2018
 • ICO süresi: 30 gün
 • Soft cap: 1 milyon ABD doları
 • Hard cap: 11 milyon ABD doları
Sonuç

Platform halen çalışan bir Beta sürümü websitesinde faaliyettedir. İsteyen herkes wesitesine girerek test edebilir ve kendi kararlarını verebilir. Bu nedenle projenin hiç olmayan bir ürünü satmamaktadır. Bu projenin arkasındaki ekip üyeleri bankacılık, finans, hisse senedi, sermaye piyasaları vb bir çok konuda yüksek deneyime sahiptirler. Kripto paralar ve blockchain konusunda son derece deneyimi olan proje danışmanları vardır.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅Website: https://cryptosouk.io/ico

✅Bitcointal ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4515317

✅Telegram: https://t.me/cryptosouk_community_en

✅Twitter: https://twitter.com/CryptoSouk

✅Facebook: http://fb.me/CryptoSouk.io

✅Medium: https://medium.com/@cryptosouk

✅Reddit: https://www.reddit.com/r/CryptoSouk/

Author of article:

✅Bitcointalk Username: truncus

✅Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

11 Replies to “CryptoSouk: Yeni nesil kripto para borsası”

 1. Selamlar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

 2. Merhaba bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

 3. Selamlar sayfa inanki çok iyi, tebrikler

 4. selamun aleyküm siten harbiden iyi, face de paylaştım

 5. selamun aleyküm web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

 6. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım

 7. Merhabalar siten yeminle çok güzel, tebrikler

 8. selam arkadaşlar paylaşımın cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

 9. Merhaba sayfan yeminle hayran bıraktı, teşekkürler

 10. Merhaba herkese siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

 11. selamun aleyküm siteniz gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım

Bir cevap yazın