EcoVerse: Kendi kendine sürdürülebilir blockchain platformu

ICO skoru: 93
Bu ICO'ya puan verin:
[Total: 1 Average: 5]

Dijital gelişmelerin artması ile birlikte ihtiyaçlarımız da dijital dünyaya doğru orantıda artmaya başlamaktadır. Sağlık sektöründen tutun, eğitim, ticaret, ve birçok alandaki ihtiyaçlarımız dijital yollarla karşılanmaktadır. Son zamanlarda bankacılık sektörü dijital yollar üzerinden oldukça aktif olarak kullanılmakta ve çeşitli güvenlik tedbirleri sağlanmaya çalışılmaktadır. Dijitalleşen dünyada yalnızca ihtiyaçlarımız değil sunulan hizmetlerin çeşitliliğinde de büyük değişiklikler meydana gelmiştir. son yıllarda adından oldukça söz ettiren blok zincir teknolojisi, birçok sektörde güvenirlik seviyesini üst düzeyde sağlama konusunda öncü olmuştur.

Bunun gibi kripto para birimleri hayatımıza hızla girmiştir ve bunlardan en popülaritesi yüksek olan bitcoin gibi birçok yenilik adından oldukça sık bahsettirir olmuştur. Ancak bu gelişmeler sektörde adım adım ilerlemek isteyen bireyler adına henüz halihazırda bir entegre sistemi oluşturamamış ve kripto para birimlerinin reel para birimlerine çevrilmesi konusunda yaşanan sıkıntılar tam olarak giderilememiştir. Bugün sizlere bahsedeceğim Ecoverse projesi yukarıda bahsettiğim tüm problemlere çözüm süreci başlatmış ve çalışmasını daha güvenilir ve geçerli işlemler gerçekleştirmeniz adına kripto para birimlerini, yapay zeka sistemi ile entegre ederek karşımıza çıkmaktadır.

EcoVerse Projesi ve Avantajları
EcoVerse, blok zincir teknolojisi (Blockchain) artısı  kullanılarak yapay zeka desteği (AI-DPOC) ile oluşturulmuş, güvenirlik seviyesini üst düzeye çıkararak kolay, hızlı, anlamlı kullanım ve işlemler sunan ilk bağımsız bir platformdur. EcoVerse platformu KYC ve AML gibi sistemleri platformunun merkezine alarak kişisel veri güvenliğini ve oluşabilecek sahtekarlıkların da önüne geçmiştir. EcoVerse platformu saniyede 1 milyon gibi fazla bir sayıda işlem gerçekleştirilebilmesine olanak tanır ve kısa sürede anlamlı işlemler gerçekleştirilir. EcoVerse platformu ve bu özellikleri sayesinde kripto para birimleri kolaylıkla reel para birimi olarak kullanılabilecek ve günlük yaşam harcamalarında rahatlıkla kullanılabilecektir.

EcoVerse işlem sürelerini kısaltır, güvenli bağlantıları arttırır ve daha önce kripto para piyasasında ya da e-ticarette hiç bulunmayan bireylerin dahi rahatlıkla kullanabileceği platform oluşturur. EcoVerse platformu iki para birimi ile karşımıza çıkmakta ve başka uygulamaların gerçekleştirilebildiği yani bilinen adı ile dApp’leri göz önünde bulundurulmasını sağlayan dinamik bir platformdur. Para birimleri çeşitliliği arttırır ve kullanıcıya çeşitli seçenekleri bir arada sunar.  Para birimlerinden birisi olan EcoVerse-X  piyasadaki oluşan oynaklığı ve hareketliliği kontrol altına almak için oluşturulmuştur. Bir diğer para birimi olan EcoVerse-R ise platformun resmi tokeni olarak karşımıza çıkmaktadır ve platform içerindeki işlemlerde kullanılmak üzere oluşturulmuştur.

EcoVerse platformu halkın beklentilerini ön planda tutarak ihtiyaçlar doğrultusunda platformunu çevrelemiştir. bu doğrultuda da sosyo-psikolojik ve hümanistlik bir yaklaşım felsefesini benimsenmiş ve platform da bu akım doğrultusunda halkın refahı, iyiliği ve saygınlığı üzerine kurulmuştur. Otokontrol hizmetini yani kendi kendine sürdürebilirliği projesine dahil ederek ekonomikliği de üst düzeyde sağlamaktadır.

Yol Haritası

Takım

ICO ve Token Bilgileri
EcoVerse, iki sembol token ile karşımıza çıkmakta ve her iki token da projenin dinamik bir yapıda olması adına oluşturulmuştur. EcoVerse-X ve EcoVerse-R tokenları platform içi işlemlerde kullanılmak, oynaklık ile mücadele ederek hareketliliği doğru orantıda sağlamak adına oluşturulmuştur.

Token sembolü: ECR
Token türü: ERC-20
Platform: Ethereum
ICO başlangıç tarihi: 15 Kasım 2018
ICO bitiş tarihi: 14 Aralık 2018
Token fiyatı: 1 ECR = 0.50 ABD doları
Toplam token sayısı: 2.500.000.000 ECR
Kabul edilen para biçimi: ETH

Sonuç
Projenin özellikleri ve avantajları genel hatları ile incelendiğinde ileride üst düzeyde bir platform olarak kaşımıza çıkacağını öngörmemiz mümkün olacaktır. Hem hızlı işlemler, hem güvenirlik ve geçerlilik hemde kripto para birimlerinin reel para birimlerine entegrasyonunun sağlanması gibi birçok çalışmalarından dolayı projeyi yakından takip etmenin hem bu sisteme yeni katılanlar hemde aktif kullanıcılar için oldukça anlamlı ve güvenli olacağını düşünmekteyiz. Projeye erken katılım sağlamak, proje hakkında daha detaylı bilgilere sahip olmak ve erken katılım olanaklarını göz önünde bulundurmak adına projenin whitepaper’ını web sitesini ve aşağıdaki projeye ait birçok ağı ziyaret etmeyi unutmayınız. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: http://ecoverseglobal.io/

✅ Whitepaper: http://ecoverseglobal.io/whitepaper

✅ Facebook: https://facebook.com/ecoverseglobal

✅ Twitter: https://twitter.com/ecoverseglobal

✅ Telegram: https://t.me/ecoverseglobal

✅ Reddit: https://www.reddit.com/user/ecoverse_official

✅ Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCtnQQi-0e3a8rEihn5bk5Sg

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

22 Replies to “EcoVerse: Kendi kendine sürdürülebilir blockchain platformu”

 1. Selam sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun

 2. Selam paylaşımınız harbiden güzel, facebookta paylaştım

 3. Selam bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım

 4. Selam web siteniz valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım

 5. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha mükemmel, sağolun

 6. selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım

 7. selamun aleyküm sayfan cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

 8. Mrb web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

 9. Selam paylaşım valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

 10. Slm web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler

 11. Merhaba bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, şukuladım

 12. Merhabalar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

 13. Merhaba herkese siten vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

 14. Selam paylaşımın cidden mükemmel, sağolun

 15. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim iyi, sağolun

 16. Slm paylaşım inanılmaz çok güzel, saolun

 17. Selamlar paylaşımınız inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

 18. Slm siten inan ki çok güzel, şukuladım

 19. Selam sayfan valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

 20. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

 21. Slm siteniz cidden hayran bıraktı, teşekkürler

 22. Selamlar paylaşım inanki iyi, face de paylaştım

Bir cevap yazın