Elrond Network: Yeni nesil blockchain mimarisi

ICO skoru: 90
Bu ICO'ya puan verin:
[Total: 1 Average: 5]

Toplum ve blok zinciri yapısı arasındaki ilişkinin ana standardı esnekliktir. Muhtemelen bir çerçevenin kitlesel hareketi olduğu için ilk ve en büyük standart budur. Ne olursa olsun, yakalama, tüm blok zinciri yapılarının etkin, yeterince ve takvimde gerçekleşmemesidir. Tabii ki, sıra dışı blok zincir yapıları, karşılama uyarlanabilirliği elde edecekleri ışığında gittikçe artan temel kalite, güç ve temel ortak cihazlara ihtiyaç duyuyor. Bu, yalnızca bazı bireysel yapı merkezi merkezlerine uygulanmaz, aynı zamanda dünyanın en beğenilen blok zincirleme ekonomisine bakılmaksızın uygulanır. Ayrıca, esnekliğin konusu, aşılmaz derecede büyük ve ilgili bir düzenlemenin taşınmaz bir yerleşimi olarak geliyor. Tüm düşünceli bir anlaşma zincirinin bir başka belirleyici merkez noktasından sorumlu olduğu durumlarda, adem-i merkeziyetçi kare oluşumuna katılır, ancak kendine özgü güvenlik durumu ve tüm yapının esnekliği yanında. Bu şaşkınlık yaratan tekniği anlamak ve saygınlık kazanmak için, geç kaldığım konuların çoğunu yönetmenin standart açıklaması olan, başka bir öne çıkmış hatayla tanışmayı öneriyorum.


Elrond, blok zinciri yapısının üç bitinin geniş bir payı ile en fazla iyileştirme standardı üzerine yapılmış bir başka blok zinciri teknolojisi yapısıdır. Diğer bir deyişle, Elrond, güvenlik, çok yönlülük ve ademi merkeziyetçi çerçevenin kendi uydurma stratejisine odaklanırken mevcut her bir blok zinciri iyileştirmelerini inanılmaz şekilde değiştirmeye sebep olacaktır.

Uygun olarak, dikkate değer açıklamaların yeni güvenlik talepleriyle ilgili yapılması gereken farklı sonuçlar ortaya çıkacaktır. Diğer bir deyişle, Elrond ile ilgili spekülasyonlar yaparsanız, sınırsız keskinlik kazanmasına bağlı olarak kusursuz yapılar olmasına rağmen, mevcut tüm anlaşma toplantıları ve spot ışığı sabitlemeleri için garip bir yardım ve güvenlik durumu sunmaya çalışan başka bir merkezsiz uygulamadır. Biri ve muhtemelen Elrond için bugünün en merkezi mükemmel pozisyonu bunu sağlamaktır.

Elrond, tüm blockchain endüstrisine meydan okuyan ölçeklenebilirlik ve yerelleşme sorunlarını çözmeyi hedefliyor. Amaç, yaklaşık olarak Visa’nınkinin iki katı ve Ethereum zincirinin elde ettiği değerin 600 katı işlem hızları elde etmektir.


Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik tanıtım belgesi tamamen teknolojiye adanmıştır. Ağ mimarisi için üç ana amaç vardır; ölçeklenebilirlik, güvenlik ve birlikte çalışabilirlik. Ölçeklenebilirlik, dinamik olarak uyumlu bir paylaşım mekanizması kullanılarak elde edilir. Bu, yeni katılımcılar ağa katılırken işlem kapasitesini orantılı olarak arttırır. Konsensüs grup seçimine rastgelelik getirilerek güvenlik sağlanır. Ekip, konsensüs oluşturmak için Güvenli Alım Kanıtı (SPoS) sunar. Zaman çizelgesi, şu anda bir güne ayarlanmış ve daha kısa mermilere sahip olan dönemlere ayrılmıştır. Her dönemden sonra kırıklar yeniden düzenlenir ve budanır. Her turun sonunda her bir parça için rastgele yeni bir konsensüs grubu seçilir.

Ağ, en baştan diğer blok zincirleriyle birlikte çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır. Sanal makine, temeldeki mimariyi gizleyeceğinden, akıllı sözleşmeler soyutlanmış bir katman üzerinde geliştirilecektir. Akıllı sözleşmelerin paylaşımlı ağlarda çalışma şeklindeki yeni yenilikler gelecekte de dahil edilecektir. Bununla birlikte, bu projelerden birinin sonunda ölçeklenebilirlik sorununu çözmesi muhtemeldir. Akıllı sözleşmelerin paylaşımlı ağlarda çalışma şeklindeki yenilikler gelecekte de dahil edilecektir.


Takım


Yol Haritası


ICO ve Token Bilgileri

Elrond tokenları ( ERD), ağ içinde çalışmak için planlanmıştır.

  • Total Token Miktarı: 20,000,000,000 ERD
  • Soft cap: 1,900.000 ABD doları
  • Hard cap: $5,150,000 ABD doları
  • Toplam satılan token miktarı: 8,800,000,000 ERD
  • Satılanların yüzdesi (Private + IEO): 44.00%


Sonuç

Elrond güçlü bir çekirdek ekibine ve mükemmel bir danışma ekibine sahip. Ekip, ICO’dan önce çalışan bir ürün üretmeye isteklidir. Bu, blockchain uzayında nadir görülür ve alkışlayacak bir şey var. Piyasa çok rekabetçi ve uzun vadede sadece birkaç kazanan olacak. Teknoloji ancak ana ağ canlı olduğunda doğru bir şekilde test edilebilir. Sonunda, bu projeye yatırım yapmak iddialı bir hedefle güçlü bir takıma destek olacaktır. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website: https://elrond.com

✅ Whitepaper: https://www.elrond.network/files/Elrond_Whitepaper_EN.pdf

✅ Telegram: https://t.me/ElrondNetworkAnn

✅ Reddit: https://www.reddit.com/r/elrondnetwork/

✅ Medium: https://medium.com/elrondnetwork

✅ Twitter: https://twitter.com/ElrondNetwork

✅ Facebook: https://facebook.com/ElrondNetwork

Author of the article:

✅ Bitcointalk username: truncus

✅ Bitcointalk profile link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

2 Replies to “Elrond Network: Yeni nesil blockchain mimarisi”

  1. Merhabalar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım

  2. Mrb web siteniz gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım

Bir cevap yazın