Envion: Yeni nesil madencilik

ICO skoru: 97
Bu ICO'ya puan verin:
[Total: 1 Average: 5]

Merhaba, bu yazımda sizlere oldukça yeni olan “Envion” projesinden bahsetmek istiyorum.  Bitcoin ve kripto gibi para birimlerini gerçek hayatta nasıl kullanacağımıza dair var olan soru işaretlerinin hepimizin de ortak bir problemi olduğunu ve bu yolda aradığımız en iyi çözüm yolunun da Envion olduğunu düşünerek  sizleri en güvenilir ve yaşamımızdaki kaliteyi arttıracak olan Envion ile tanıştırmak istiyorum. Bu projenin ICO’su, kripto endüstrisinin meraklıları arasında duyulmaktadır. Kısa bir tanım Envion’u size anlatmak için yeterli olmayabilir ama en azından fikir edinmenize yardımcı olur. Daha ayrıntılı bilgi için websitesini (https://www.envion.org) ziyaret edebilirsiniz.

Envion geleceği çok parlak yeni bir kripto para birimidir. Envion herkesten farklı, benzersiz ve özel bir türdür. Benzersiz olmasının nedeni, madenciliği nasıl yapıldığından dolayıdır ve normal bir şekilde madenciliği yapılmayacaktır. Daha önce hiç düşünülmemiş bir şekilde çıkartılmıştır. Bir çoğunuzun bildiği gibi kripto madenciliği çok pahalı bir hobidir, elektrik faturaları 0,30 $ / kWa gibi yüksek olabilir. Bu kadar elektrik ödendiğinde madencilik yapmak delilikten başka birşey değildir. Çünkü yüksek bir maliyet olduğu için asla kar elde edemezsiniz. Envion’un öne sürdüğü Mobil Madencilik Birimleri olarak adlandırılan yeni madencilik sistemi ile çok uygun ve diğerlerinin elektrik için ödediği maliyetin kaçarak çok daha karlı bir madencilik yapılabilecektir.

Mobil Madencilik Birimi (MMU) tam olarak nedir? MMU, 48 S9 antminer  taşınabilir depolama kasaları, soğutma ve wifi bağlantısı sayesinde üretilen tüm paralar hemen ana cüzdana gönderilebilir. İlk yılda tüm yatırımlarda % 161 ROI beklemektedir. Bu inanılmaz derecede iyi olan bu rakamlar ilk prototip MMU’nun test aşamasında yapılan karlardan gelmiştir. Satış periyodu ve satışların % 100’ü tamamlandıktan sonra, MMU araştırması ve madencilik ünitelerinin seri üretimine geçilmesi planlanmaktadır. Yatırımcıların yatırım ile kar etmelerinin imkan sağlayacak bu projede haftalık ödeme yapılacaktır. MMU’yu daha iyi öğrenmek için burayı kontrol edin: https://www.envion.org/en/mobile-mining-unit/

Her hafta madencilikten elde edilen kârlar, kullanıcıların ellerinde tuttuğu ENV token sayısı ile orantılı olarak yatırımcılar arasında paylaştırılacaktır. Gelecekteki ödemeleri artırmak ve MMU’ya daha fazla para yatırımı yapmak için en az % 25 ödeneğinizden ENV’ye aktarılacaktır, kalan % 75 ise doğrudan bağlı ERC-20 cüzdanına gidecektir.

ICO bilgileri

Ön satış 1 Aralık’ta başladı ve 48 saat için 0,70 dolar oranında (% 30 indirim) oldu. Ön satış sonrası fiyatlar ENV başına 1.00 $ ‘a kadar oldu. Satışlar bitene kadar ödeme yapılmayacak. İlk ödemenin gerçekleşmesinden önce takımın tüm birimleri hazırlaması ve istasyonu hazırlaması bir kaç hafta sürecektir. Peki neden envion’a güvenelim? Bunun bir sürü insan sorgulayabilir. Bir hafta önce Envion, dünyadaki dört büyük danışmanlık firmasından biriyle anlaştı. Bu, envion ekibine, işletme pazarlamasında çok fazla deneyim kazandırıyor. Bu durum, başarının doğru yönde olacağını belirleyecektir. Envion’a inanmanın bir başka nedeni, tüm ekibin kamuya açık olması, ekibin her üyesi hakkında her şeyi bileceksiniz. Kendi alanlarında fazlaca tecrübeye sahip olan ekip olan ekip üyeleri hakkında daha fazla bilgi almak için websitesini ziyaret edebilirsiniz.

ICO’ya sizde katılın. Hayatınızı sonsuza dek değiştirme şansınızı kaçırmayın! Sadece şimdiye dek 13,280,381.83 USD toplandı. Bu kadar kısa sürede büyük yatırım aldı. Sizde yatırım yapın ve fırsatları kaçırmayın

Websitesi: https://envion.org/en/ico/

Whitepaper: https://www.envion.org/en/whitepaper/

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2348435

Facebook: https://www.facebook.com/envion.org

Twitter: https://twitter.com/Envion_org

Medium: https://medium.com/@envion

Instagram: https://www.instagram.com/envion_official/

My bitcointalk profil (truncus): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

16 Replies to “Envion: Yeni nesil madencilik”

 1. selamun aleyküm web sitesi yeminle güzel, şukuladım

 2. Selam sayfanız vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

 3. Slm paylaşımınız inanki çok güzel, saolun

 4. Mrb bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

 5. Merhaba web siteniz ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım

 6. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha iyi, tebrikler

 7. Selam herkese paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

 8. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

 9. Merhaba herkese sayfanız yeminle mükemmel, teraziye tıkladım

 10. Selamlar siteniz yeminle hayran bıraktı, tebrikler

 11. Mrb sayfan gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım

 12. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

 13. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler

 14. Selam herkese web siten vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

 15. Slm paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

 16. Mrb web siten inan ki hayran edici, şukuladım

Bir cevap yazın