FuzeX: Kriptopara kartı

ICO skoru: 93
Bu ICO'ya puan verin:
[Total: 0 Average: 0]

Kripto para birimlerini gerçek hayatta nasıl kullanacağımıza dair var olan soru işaretlerinin hepimizin de ortak bir problemi olduğunu ve bu yolda aradığımız en iyi çözüm yolunun da FuzeX olduğunu düşünerek sizleri en güvenilir ve yaşamımızdaki kaliteyi arttıracak olan FuzeX Card ile tanıştırmak istiyorum.

Kripto paranın en aktif bir şekilde kullanıldığı ülkelerden birisi Güney Kore olarak karşımıza çıkmaktadır. Güney Kore Aynı zamanda Dünyanın büyük ekonomilerine sahip olan ülkelerden biridir. FuzeX, Güney Kore pazarını yeni FuzeX akıllı kart için ideal bir çıkış noktası olarak görmektedir.

FuzeX projesinin bir çok ilgi çekici ve yenilikçi yanları vardır. Aslında FuzeX kripto para ilgili gerçek dünyadaki kullanılabilirlik sorunlarını üstesinden gelmesine, bazı şirketler tarafından alınan standart yaklaşımların ötesine geçmesine yardımcı olan bir şirkettir. Diğer bir çok şirketlerde ise, bir ön ödemeli kart çözümü ile bir kripto para birimi kullanma kolaylığı sorununa yaklaşmış olsa da, kartların kullanımı genellikle birkaç kripto dönüştürücüsü ile sınırlıdır ve çok az sayıda iş yeri tarafından kabul edilir. FuzeX, kripto paranın “gerçek para” olarak aktarılmasını, satın alınmasını ve kullanılmasını kolaylaştırır ve yenilikçi bir kullanıcı arabirimi sağlarken FuzeX ekosistemini de uygular.

FuzeX platformu, cüzdan ve ekosistem, gerçek zamanlı kripto para alışverişi için bir geniş bir alan gerçekleştirdi ve bu da kullanıcıların kripto para birimlerini istediği yerde ve herhangi bir zamanda kullanabilmesini sağladı. FuzeX ekibi, kripto paranın kullanımını kolay hale getirmeyi amaçlaya kararlı bir grup olup, bunun akabinde yüksek derecede uzman, ödeme uzmanı gibi iş ve pazarlama stratejistinden oldukça iyi anlayan bir ekip oluşturmuştur. FuzeX platformu üç ana kısma ayrılmıştır: FuzeX kartı, FuzeX cüzdan ve FuzeX Borsası.

FuzeX Card – Cüzdan ödeme konusunda büyük kolaylık sağlayan toplu bir ödeme hizmeti sunar ve daha hızlı daha güvenilir ve kolay ödeme olanağı ile karşımıza çıkmaktadır. FuzeX ekibi çağdaş bir deneyimi bizlerle paylaşmasının yanı sıra kripto para kullanışlılığını etkin hale getirerek sizlere daha kaliteli alışveriş imkanı sunacaktır.

Bütün bunlar göz önünde bulundurulduğunda FuzeX Card diğer kartlardan daha avantajlıdır diyebiliriz. Ayrıca FuzeX Card’ı diğer kartlardan ayıran özellikler bunlarla sınırlı olmamakla birlikte birçok artısından bahsedebiliriz. Kimlik doğrulama, kayıp önleme, kart üzerinde bulunan bir anahtar kod sistemi ile güvenli bir şekilde harcama yaparak, işlemlerinizin güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanacaktır.

Hepimizin de bildiği gibi başka banka kartları ile de karşılaşmak mümkündür ancak bizim için önemli olan banka kartının bize ne sunduğu ve ne kadar güvenilir olduğudur. Bu özellik ise FuzeX Card’ı diğer kartlardan ayıran en önemli fonksiyonu demek yerinde olacaktır. FuzeX geleneksel yaklaşımların ötesinde bir sistemle karşımıza çıkmaktadır. Dünyanın her yerinde kullanabileceğiniz, uyumlu ve güvenilir bir kart olma özelliği ile birlikte geçerliliği de yüksek olan bir kart olarak karşımıza çıkmaktadır.

Token Bilgileri:

Simge: FXT
Token tipi: ERC20 ICO
Token Fiyatı: 1 FXT = 0.0833 USD (0.00008 ETH)
Fonlama Hedefi: 40.000.000 USD (40.000 ETH)
Satış öncesi satış: 26.312.306 USD (% 25 BONUS)
Toplam Hacim: 1.060.000.000
Satış için uygun miktar:% 60
Kabul edilen paralar: ETH, BTC

Pre-sale şuan için açık ve ve % 25 bonus kazanma fırsatı var. Minimum katkı miktarı 5 ETH’dir. Bu ön satış şubat ortasına kadar sürecek. 20.000ETH soft capa ulaştı ve sert capinde yarısına varılmak üzere. Yüzde 60.54’ü satıldı.

Pre-Sale
01.15 – 02.15 Gece Gündüz GMT
20.000 ETH (240.000.000 FXT)
% 25 BONUS
1 ETH = 12.000 FXT  (+ Bonusla birlikte)

Toplu Satış
2018’in başında
% 10’a kadar bonus
1 ETH = 12.000 FXT (+ Bonus)
En düşük alışveriş: 0.1 ETH


Daha fazla bilgi için aşağıdaki linklere bakabilirsiniz:

Web sitesi: https://www.fuzex.co/

ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2776789.0

Teknik belge: https://fuzex.co/wp-content/uploads/2017/12/FuzeX_whitepaper_v1.4.pdf

Telegram: https://t.me/FuzeX

Twitter: https://twitter.com / fuzex_co

Facebook: https://www.facebook.com/FuzeX.co/

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

9 Replies to “FuzeX: Kriptopara kartı”

  1. Mrb web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler

  2. selamun aleyküm sayfan inanki ilgi uyandırıcı, sağolun

  3. Slm web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

  4. Selam herkese paylaşımın yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım

  5. Mrb paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

  6. Selamlar web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun

  7. selam arkadaşlar paylaşım inan ki çok güzel, facebookta paylaştım

  8. Selamın aleyküm siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım

  9. merhaba arkadaşlar siten inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

Bir cevap yazın