IndaHash: Reklamcılıkta yeni boyut

ICO skoru: 96
Bu ICO'ya puan verin:
[Total: 1 Average: 5]

Daha önce bahsettiğim IndaHash  projesinden yeninden bahsetmek istiyorum. Çünkü ICO’su çok ilgi görüyor ve süresinin dolmasına çok az kaldı. Bu ICO şimdiye kadar katılımcılarından çok büyük miktarda yatırım aldı. Sizinde bu icoya girmeniz için çok az zaman kaldı. Bence bu fırsatı kaçırmayın. Şimdi projeden biraz bahsedelim. Daha ayrıntılı bilgi için websitesini (www.indahash.com) ziyaret edebilirsiniz.

Bu projede insanların reklam yapabilmesi için ara platform oluşturuyor. Aslında bu artık küresel bir sorun olmaktan çıkacak. Artık kimin nerede olduğu sizi etkilemeyecek. Bu platform sayesinde markalar ve reklamcılar buluşabilecek. Zaman ya da mekan fark etmeyecek. Bu sayede herkes istediği ürünün yada markasını dünyanın her yerinde reklam yapabilecek. IndaHash projesi çok büyük bir ekip tarafından yürütülmektedir. Ekip 130 kişiden oluşmakta ve ortaya çıkan IndaHash coin ise bu platform için tasarlanmış olan kripto para birimidir. Bu sayede başka bir altcoin yada bitcoin kullanımına gerek kalmaksızın bu coin ile ödeme yapılabilecektir.

Bu projenin ana amacı büyük markaları, bunları izleyen kişileri ve reklamcıları buluşturarak insanların bu hizmetlerden faydalanmasını kolaylaştırmaktır. Aslında IndaHash bir çok ülkede zaten faaliyet gören bir şirket. Bu nedenle aktif çalışan sayısı oldukça fazladır. Aralarında İngiltere, Almanya, ABD olan 70 dan fazla ülkede, sayısı 1000’in üstünde olan reklam kampanyasını yürütmektedir. Bu nedenle şirket yaptığı işi zaten bilmektedir. Diğer projelerde olduğu gibi hiç yapmadığı bir işi yapacak gibi vaatlerde bulunmayıp, tecrübeli olduğu işi konusunda daha farklı bir yenilik getirerek işlerini bir tık öteye götürmeye çalışmaktadırlar. Reklamcılık sektörünü kripto para dünyası ile buluşturmak oldukça mantıklı bir fikir gibi gelmektedir.

Peki bu platform nasıl işleyecek. Bunu biraz anlatacak olursak eğer. Bu platformun 3 ana unsuru vardır. Bunlar arasında markalar, etkileyenler (sosyal fenomenler gibi) ve izleyiciler bulunmaktadır. Daha önce de bahsettiğimiz gibi ticari konularda IndaHash token kullanılmaktadır. Bu tokenlerle hem alışveriş yapılabilmekte aynı zamanda da yaptığımız alışverişlerden indirimler kazanılabilmektedir. Reklam veren markalar parayı artık Indahash token ile ödeyebileceği gibi döviz ile de yapabilmektedir. Ayrıca reklam verenler paraları IndaHash’a geri satabilir yada kendi özel tokenine dönüştürebilir. Bu tokenleri etkileyenleri ödüllendirmek içinde kullanabilir. Bu ödüllendirme istenildiği gibi değiştirilebilir. İçerik yazmak, beğenme, yorum yapmak, herhangi bir konuda yardım etmek gibi etki eden faaliyetler için reklam verenler takipçilerini ödüllendirebilir. Ya da daha önce düşünülmemiş yaratıcı fikirler ortaya koyarak da bu platform aracılığıyla değişik ödüllendirme mekanizmaları konabilir.

Bu sistemin günlük hayatta ise şu şekilde işleyecek. Bu konuda kişileri etkilemek istenildiğinde, etkileyenler kullanıcıların telefonuna konuyla ilgili sms bildirimi yapılır. Karar vermek tamamen etkileyici kişinin kararına bağlıdır. Bu konuyla ilgilenmek isterse eğer önerilerini platforma yüklemeleri gerekir. Bu doğrultudaki öneriler Indahash moderatörleri tarafından kontrol edilir. Moderatörler onaylarlarsa, yayınlama izni verilir ve gerekli yayınlar yayınlanabilir.

ICO Bilgileri:

Bu projenin ico’su çok hızlı bir giriş yaptı ve yüksek miktar para topladı. Pre-ico’su 15 kasımda bitti. ICO ise eğer hardcap yapmaz ise ‘0 aralıkta bitcek. ICO fiyatı olarak 1 ETH için 3200 IDH verilecek. ICO’ya minimum satın alma, 0,05 ETH. Minimum hedef 40.000.000 IDH ve maksimum hedef 320.000.000 IDH’dir. Bu rakamlara oldukça yaklaşıldı. Alınan tokenlerin dağıtımı “akıllı sözleşme” vasıtasıyla yapılacak ve ICO’nun bitiminden sonra gerçekleşecektir. Konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linkleri takip edebilirsiniz.

 

İletişim detayları:

Resmi Web Sitesi: www.indahash.com

Resmi Tiwitter Bağlantısı: https://twitter.com/indaHash

Resmi Facebook Bağlantısı: https://www.facebook.com/indahash/

Resmi Telegram: https://t.me/indaHash_chat

Resmi Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/indahash

Resmi Instagram: https://www.instagram.com/indahash/

Resmi ANN Konu Bağlantısı: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2285136.0

Me (truncus) : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

13 Replies to “IndaHash: Reklamcılıkta yeni boyut”

 1. merhaba arkadaşlar web siten cidden mükemmel, sağolun

 2. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden güzel, saolun

 3. Merhaba web siten vallaha mükemmel, tebrikler

 4. Slm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, şukuladım

 5. Selam paylaşımınız inanılmaz iyi, teraziye tıkladım

 6. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

 7. Merhabalar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler

 8. Merhabalar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

 9. Merhabalar sayfanız inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler

 10. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım

 11. Slm web siten cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım

 12. Merhaba paylaşımınız yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım

 13. Selam sayfan ciddiyim dikkat çekici, sağolun

Bir cevap yazın