INGOT Coin: Kripto paraları finansal piyasalar ile birleştiren platform

ICO skoru: 90
Bu ICO'ya puan verin:
[Total: 0 Average: 0]

Kripto para birimlerinin daha çok rağbet görmesi, çok sayıda kripto para birimini oluşturulmasına neden olmuştur. Ancak bu dijital finansal modellerinin, dolar, euro, yen gibi standart mali yapılara dönüştürmesine ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun nedeni, bu kripto paralar ile eşya satın almak ve basit günlük işlemler yapmak zordur ve son derece kısıtlıdır. Kullanıcılar ödeme araçları olarak kripto para birimlerini kullanabilecekleri bir platform aramaktadırlar. Bugün size bahsedeceğim INGOT COIN bu soruna çözüm üretecek olan yenilikçi bir platformdur. (Bkz: https://www.ingotcoin.io)

INGOT Coin, yeni geliştirilen kripto pazarlarını mevcut finansal piyasalar ile verimsizlikleri ortadan kaldıracak blok zinciri teknolojisine dayanan, eşi benzeri olmayan, ilk kez devrim niteliğinde bir ekosistemdir. Katılımcılarına finansal ihtiyaçlarına göre işlemleri yürütmek için tek bir platform sunar. INGOT Coin ekosistemi, blockchain teknolojisine dayanacak ve farklı sözleşmelerin uygulanmasını kolaylaştırmak için akıllı sözleşmeleri kullanacak ve aynı zamanda yatırımcıları tüm pazarlara tam olarak dahil etmelerini kısıtlayan aracılar ve dış müdahalelere duyulan ihtiyacı ortadan kaldıracaktır.

Blockchain teknolojisi kullanılarak, müşterilerin güvenini, piyasa likiditesini önemli ölçüde artıracak ve en önemlisi etkin piyasa fiyatlandırmasını ve tüm paydaşlar için fonlara erişim sağlayacak özel bir ekosistem geliştirilecektir. INGOT Coin platformu, ödemeleri dönüştürecek ve onları farklı hale getirecektir. Farklı gerekli bileşenleri bir araya getirerek ve genellikle süreci geciktiren ve  maliyetleri artıran üçüncü taraf aracıları ortadan kaldıracaktır. (Bkz: https://www.ingotcoin.io)

Platformun Özellikleri

INGOT Coin Cüzdanı – Parasal varlık formunda borsa özelliği de içeren birden fazla işlevi yerine getirmek için kullanılacaktır. Cüzdan ayrıca kripto paralar göndermek ve almak için kullanılabilir. Bu cüzdan blockchain teknolojisi kullanıldığı için güvenlik seviyesi en üst düzeydedir.

INGOT Coin Borsası – INGOT cüzdan üzerinde çalışmak üzere tasarlanmıştır. INGOT borsası, insanların istedikleri zaman dijital varlıklarını kolayca pazarlayabilmeleri için bir platform sunacaktır.

INGOT Coin Brokerage – Tüm finansal ürünlere erişim sağlayan likidite merkezidir. Bu hizmette hisse, metal, para ve diğer dünya varlıklarının satın alınması temsil edilmektedir.

INGOT Sertifikasyonu – Sertifikasyon, potansiyel müşterileri ve yatırımcıları, blockchain teknolojisinin çalışma şekli ve INGOT ekosisteminin projelerine öncülük etmek için nasıl kullanacağı konusunda aydınlatacaktır.

INGOT Dijital Banka – Bu bileşen, tüm işlemlerinizi ve platformdaki çoğu etkinliği yöneteceği için Cüzdan ve Borsa gibi diğer INGOT özellikleriyle birlikte çalışmak üzere oluşturulur. Müşterilerin işlemleri daha ucuz ve hızlı hale getirirken, kolaylık sağlamak ve teşvik etmek için kullanılacak ekosistemin ayrılmaz bir parçası olarak elektronik banka özelliğini tasarlanmıştır.

INGOT ICO Accelerator – Bu bileşen, platformdaki tüm aktiviteleri teşvik etmek için kullanılacaktır ve farklı özelliklere sahip olacaktır.

Takım
Yol Haritası
ICO ve Token Bilgileri

INGOT, şirket olgunlaştığında ve karlı olduğunda madeni temettü dağıtacaktır. Bu, başlangıç ​​fazlarında ve uzun vadede platformun cazibesini artıracaktır. Tüm ICO’lar bittiğinde tokenlerin tamamı satılmadıysa, tüm satılmayan tokenler akıllı sözleşmeye göre yakılacaktır.

 • Token sembolü: ICC
 • Toplam token sayısı: 120.000.000 ICC
 • Softcap: 37.000 000 ABD doları (ulaşıldı)
 • Hardcap: 90.000.000 ABD doları
 • ICO: 1 Temmuz 2018–8 Kasım 2018
 • Token Fiyatı: 1 ICC = 1 ABD doları
 • Minimum katkı miktarı: 100 ABD doları
 • Kabul edilen ödeme yöntemleri: ABD doları, ETH, BTC, XRP
Sonuç

Her şey dahil bir ekosistem olan, INGOT birçok yönden öncüdür ve sonuç olarak çeşitli potansiyel faydaları olabilir. INGOT Coin Bank, şeffaf ve dağıtık bir kayıt defteri sağlar. Bu nedenle platform herkes tarafından erişebilir olacaktır. Ayrıca eşler arası model ile işlem altyapısının merkezden uzaklaşmasına izin verir. INGOT Coin Bank, aracılık yapmadan çok küçük ödemeler için bile ücret ihtiyacını ortadan kaldırmaktadır. INGOT Coin cüzdan ise reel para ve kripto para için güvenli bir transfer sağlayan güvenlik konusunda en yüksek standartları sunmaktadır.

ICO’su hala devam eden proje oldukça büyük ilgi görmektedir. Şuan itibariyle 6273 yatırımcı tarafından 40 milyon ABD doları toplanmıştır. Piyasaların bu kadar kötü olduğu bu dönem için çok büyük bir rakam olduğunu söyleyebiliriz. Sizde bu yatırım fırsatını kaçırmayın.

Proje hakkında daha fazla bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

Website: https://www.ingotcoin.io/

Bitcointalk ANN:https://bitcointalk.org/index.php?topic=3581009

Whitepaper: https://www.ingotcoin.io/documents/en/white-paper.pdf

Facebook: https://www.facebook.com/ICOINGOT/

Twitter: https://twitter.com/ICOINGOT

Telegram: https://t.me/INGOTCoin

My Bitcointalk Profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

7 Replies to “INGOT Coin: Kripto paraları finansal piyasalar ile birleştiren platform”

 1. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hayran edici, teşekkürler

 2. Merhaba web siten inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler

 3. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

 4. Slm siten cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

 5. Mrb sayfan cidden dikkat çekici, sağolun

 6. selamun aleyküm sayfa yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım

 7. Merhaba herkese web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

Bir cevap yazın