Mozo: Blockchain ve alışveriş merkezlerini buluşturan platform

ICO skoru: 90
Bu ICO'ya puan verin:
[Total: 1 Average: 5]

Perakende ticaret satışları önemli ölçüde azaldı. Bu durum, bununla bağlantılı pek çok faktörden etkilenmektedir. Perakende sektöründe, özellikle de fiziksel mağazalarda bulunan satış zinciri, e-ticaret trafiğinin etkisine büyük ölçüde bağımlıdır. Mozo projesi kolayca bulabilir ve mağazalarda veya online promosyon ürünlerini satmak için perakendeciler için çözümler sunar.  Mozo projelerin tanıtımında, perakende girişimcilerin ürünlerini veya mağazalarını potansiyel alıcılara kolayca tanıtabilecekleri çok büyük bir etkisi olacaktır.

Mozo, perakendecilere ve mağaza operatörlerine, yaya trafiğini kontrol etme ve arttırma kabiliyeti sağlıyor. Mozo tokenleri ziyaret, göz atma ve satın alma için bir ödül olarak sunarak, müşteriler onları yönlendirdiğiniz yere gitmeye teşvik eder. Müşteriler Mozo tokenleri biriktirebilir ve bunları, indirimler ve promosyonlar için kullanabilirler. Mozo-tokenler – Ethereum zinciri üzerinde çalışan bir token tabanlı yardımcı programdır. Bu Mozo uygulamasından çıkan değer anlamına gelir, bu paralar aynı zamanda iyi bilinen borsalarda da kullanılabilir.

Mozo’dan kimler yararlanabilir?

Mozo, düzenli müşterilerin akışını optimize etmek ve artırmak isteyen herkese fayda sağlayabilir. Bu, Mozo’nun küçük bireysel mağazalara ve büyük perakendecilere alışveriş merkezleri, stadyumlar ve hatta tüm ülkeler gibi daha büyük yerlerde turizm yoluyla yardım edebileceği anlamına geliyor. Tüketiciler, projenin iç para biriminin tek bir ödeme aracı haline gelmesinden yararlanır. Mobil uygulamayı kullanarak gerekli satın alımları yapmak çok kolay olacaktır.

Dokunmatik ekranı olan cep telefonları gibi cihazlarla etkileşimde bulunmanıza ve konuşma yapmanıza izin veren cihazlarda kullanılacaktır. İşaretçilerimiz, Mozo uygulamamızı kullanarak müşterilerle iletişim kurmak için IPS (dahili konumlandırma) teknolojisini kullanıyor. Müşteriler pazar alanını ziyaret ettiğinde, mozo tokenler ile ödüllendirilebilir. Bu müşteri, işaretlerimizden birine eklenen öğeleri keşfettiğinde, mekan tarafından verilen ödüllere ek olarak ürün bilgileri de telefonlarına doldurulur. Bu işaretler, müşterilerin mağaza ve mekanlarla tamamen yeni bir şekilde etkileşimde bulunmalarına olanak tanır.

Mozo Token’in ilk uygulaması, ziyaretçilerin hareketlerini arttıran ve kontrol eden alışveriş merkezleri için Mozo ödüllerine dayanan bir çözümün temelini oluşturmaktadır. Mozo tokenleri bir ödül olarak kullanılabilir ve daha sonra Mozo ağındaki herhangi bir katılımcı perakendeci tarafından kullanılabilir. Bu amaç dışında Mozo tokenlerde hediye olarak değiştirilebilmekte ya da seçilen değişim platformu üzerinden satılabilmektedir.

ICO ve Token bilgileri

Mozo tokenleri, Bitcoin veya Ethereum’dan farklı, ayrı bir bireysel tokendir. Mozo tokenlerini yalnızca seçili madeni paralarla satın alarak veya ekosistemimizdeki ortaklarla etkileşime girerek alabilirsiniz. Her Mozo tokeni bir ERC-20 tipidir, bu yüzden Ethereum blockchain ağına kolayca aktarılır.

1.dilim
Hardcap 42 Milyon ABD Doları
Satılacak token Sayısı 700 Milyon
Token Fiyatı 0,09 ABD doları
Zaman Ön satış : 8 Mayıs 2018 – 10 Temmuz 2018

ICO: 11 Temmuz 2018 – 18 Temmuz 2018

2.dilim
Hardcap 46 Milyon ABD Doları
Satılacak token Sayısı 550 Milyon
Token  Fiyatı 0,12 ABD doları
Zaman ICO: 2018 4.çeyrek hedeflendi

Sektör liderleri Wanda Group ve 361 ° ile ortaklıklar kurarak, Hong Kong, Çin, Singapur ve Kore’de perakende sektörünün en ön saflarına giriyor. MOZO’nun uygulanmasına şimdiden 38.000’den fazla site kullanılmaktadır, ancak proje ekibi orada durmayacak ve önümüzdeki üç yıl içinde 300.000’e yükselecektir. Proje, küresel perakende pazarı için bir numaralı blok zincir haline gelme şansına sahiptir. Gelecekte daha fazla sorun ya da yaratım olmaksızın gelecekte maksimum 5 milyar tokenlik kapasite sağlanacaktır.

Sonuç olarak, projenin başarılı olacağını, özel satışların ilk iki haftasında, 26 milyon topladığını eklemek istiyorum. Ekip bu miktarı toplam 88 milyon doları toplamayı hedeflemektedir.

Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek aşağıdaki linkleri ziyaret edin;

Web sitesi: https://www.mozocoin.io/

Whitepaper: https://www.mozocoin.io/pdf/060418_whitePaper_mozo.pdf

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4169993.0

Telegram: https://t.me/mozotoken

Twitter: https://twitter.com/MozoToken

Facebook: https://www.facebook.com/Mozo-Token-2039854656295415/

My Bitcointalk Profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

7 Replies to “Mozo: Blockchain ve alışveriş merkezlerini buluşturan platform”

  1. selam arkadaşlar sayfan inanki iyi, face de paylaştım

  2. selamun aleyküm sayfan yeminle mükemmel, teşekkürler

  3. Selam paylaşım cidden hayran bıraktı, sağolun

  4. Merhaba herkese web sitesi inanki mükemmel, teşekkürler

  5. Mrb web siten inanki güzel, tebrikler

  6. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

  7. selam arkadaşlar web siteniz yeminle mükemmel, twitter da paylaştım

Bir cevap yazın