NOIZ: Blockchain tabanlı reklam ağı

ICO skoru: 92
Bu ICO'ya puan verin:
[Total: 1 Average: 5]

Günümüzde marka rekabeti arttıkça firmalar isimlerini ön plana çıkartabilmek için reklamları kullanmaktadırlar. Ancak reklamlar büyük ölçüde değişmektedir. Eski geleneksel posterlerin yerini yeni çevrimiçi reklamlar ve web siteleri reklamları almaktadır. Ancak bu sektörde bir çok hileler ve çeşitli sahtekarlıklar yer almaktadır. Bu nedenle elde edilen veriler güven vermemektedir. Sektörde daha güvenli veriler sağlayan platformlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bugün size bahsedeceğim NOIZ platformu bu sorunlara çözüm üretmeye çalışmaktadır.

NOIZ platformu mevcut sistemin çeşitli kusurlarını ortadan kaldırmak için blockchain ve yapay zeka tabanlı hizmetler sunan yenilikçi bir ekosistemdir. Reklamların toplum tarafından tam olarak kontrol edilmesini sağlar ve aynı zamanda sahtekarlıkları ortadan kaldırmak için çalışır. Bu platform blok zinciri teknolojisini kullandığı için merkezi olmayan bir yapıya sahip olacaktır. Bu yapı platformun herkes tarafından erişebilir ve şeffaf olmasını sağlamaktadır.

Nasıl Çalışır?

NOIZ, bilişsel reklamlar olarak bilinen aynı merkezi fikir üzerinde çalışır. Bu reklamların özel özelliği, doğrudan yapay zeka kullanan kullanıcılar ile etkileşimde bulunmasıdır. Ve bu sistem, etkileşimle birlikte gelişen NIKOLA olarak adlandırılır. Bu, kullanıcılarla daha fazla etkileşimde bulunmasına neden olur. Bu reklamlar, geleneksel reklamcılık sisteminden % 36 daha fazla katılım sağlamaktadır.

NOIZ ekosistemi benzersiz özelliklere sahiptir. Reklamlarda, tüketiciler ve destekleyiciler, herhangi bir üçüncü tarafın, hatta NOIZ’ün kendisinin katılımı olmadan doğrudan birbirleriyle bağlantılı olacaklardır. Bu bağlantının temelinde Akıllı sözleşmeler yer alacaktır. Reklamverenler, yayıncıların medya ağında reklam yayınlamak için yayıncılarla kolayca iletişime geçebilirler. Tüketicinin verileri de tüketicinin görüşü ile değiştirilir. Reklamverenler, akıllı sözleşmelerle kampanya başlatarak tüketicilerin verilerini elde edebilir.

NOIZ tokenleri kupon gibi çalışabilmektedir. Reklamverenler, tüketicileri kuponları kullanabilecekleri şekilde kriterleri karşılayacak akıllı sözleşmeler ayarlayabilir. Yasa dışı reklamlar tüketicilerin yardımı ile Noiz’den kaldırılabilir. Herhangi bir reklamveren hakkında herhangi bir tereddüt etmeden kolayca fikir verebilirler. Bu şey, kötü içerikli yayıncıların kötü içeriğini de engelleyebilir. Yani, sahte veya zararlı bilgiler ağ üzerinden yayılmaz.

NOIZ ile reklamcılığın diğer avantajlarından birisi tamamen şeffaf bir sistem olan yapay zeka ve blockchain teknolojisine dayanmalarıdır. Ve bu, reklam maliyetini düşürerek, dolandırıcılık reklamlarını ve aldatmaca botları ortadan kaldırır. Ayrıca, yayıncılara, gerçekte ücret ödemeden veya topluluk üyelerine herhangi bir şey sağlamadan daha yüksek gelir elde eder.

NOIZ Cüzdanı

NOIZ ekosisteminde, kullanıcılar ve alıcılar için reklamlar için pazar yeri oluşturulacaktır. Bu eksiksiz sistem gerçek zamanlı teklif algoritmasına dayanmaktadır. NOIZ cüzdanı, platformda gerçekleşen tüm borsa işlemleri için bir ödeme aracıdır. Bu cüzdan ERC20 tokeni olacak ve mevcut ERC tabanlı kripto para birimine bağlanabilecektir. Ayrıca bu cüzdan, reklamverenler tarafından yeni reklamlar oluşturmak için kullanılabilir olacaktır. Yayıncılar ise farklı reklamları kabul etmek için kullanabilir.

ICO ve Token Bilgileri
 • Token sembolü: NOIZ
 • Platform: Ethereum
 • Ön ICO fiyatı: 1 NOIZ = 0.1875 ABD doları
 • ICO Fiyatı: 1 NOIZ = 0.25 ABD doları
 • Kabul edilen para birimi: ETH
 • Minimum yatırım miktarı: 100 ABD doları
 • Soft cap: 14.000 ETH
 • Hard cap: 60.000 ETH
 • Toplam token miktarı: 400 milyon NOIZ
 • Token satış başlangıç tarihi: 15 Temmuz 2018
 • Token satış bitiş tarihi: 15 Ağustos 2018
 • Satılmayan tokenler:  Yakılacak
Sonuç

Reklam dünyasındaki tüm problemlerin NOIZ’in sağladığı çözümlerle ortadan kalkabileceğini düşünüyoruz. NOIZ bu konuları ele almak için verimli ve son derece profesyoneldir. Reklam dünyasının tüm kullanıcılarına çözümler sunmaktadır. Tüketiciler NOIZ ağlarından çok büyük faydalar elde etmektedir. Noiz ağı tamamen güvenilirdir ve ayrıca reklamverenler ve yayıncılar için de çalışmaktadır. ICO süreci devam eden bu projenin yatırım fırsatını kaçırmayın.

Proje hakkında daha fazla bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

Website: https://noizchain.com

Whitepaper: https://bit.ly/2vCDWBg

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3641176

Telegram: https://t.me/noizchainenglish

Facebook : https://www.facebook.com/NOIZchain

Twitter: https://twitter.com/NOIZchain

My Bitcointalk Profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

2 Replies to “NOIZ: Blockchain tabanlı reklam ağı”

 1. Merhabalar sayfa inan ki güzel, teşekkürler

 2. Slm web siteniz cidden iyi, teraziye tıkladım

Bir cevap yazın