Nucleus Vision: Alışverişin geleceği

ICO skoru: 98
Bu ICO'ya puan verin:
[Total: 1 Average: 5]

Sizin için yeniden bir ICO projesini tanıtmak istiyorum. ICO ile ilgili çok kısa bilgi vereceğim ama daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler websitesini (nucleus.vision) ziyaret edebilir. Şimdi projeden biraz bahsedelim.

Bir çok kişi online alışveriş yapmaktadır. Peki online olarak ne sıklıkla alışveriş yapıyorsunuz ve en son ne zaman bir perakende mağazaya girdiniz? Pazar araştırmalarına göre,  perakende satış mağazaların satışlarının azaldığını gösteriyor. E-ticaretin ve çevrimiçi alışverişin ortaya çıkmasıyla normal mağazalarının satışları ciddi bir darbe aldı. Bu mağazalardaki müşterilere ek teşviklerin olmaması düşüşün ana nedenlerinden biridir.

Çevrimi içi mağazalar, bilgisayarlarda internet tercihlerini kaydeden çerez denilen küçük dosyaları reklam yayıncılığı yapmak için kullanmaktadır. Ayrıca, perakende mağazalar müşteri verilerini, müşteri tercihlerini ve reklamlarını göstermek için çevrimiçi mağazalar kadar verimli şekilde düzenleyemez. Bu rekabetçi sektörde perakende satış mağazalarını daha düşük bir seviyeye inmesine neden olmaktadır.

Nucleus Vision, iki sektör arasındaki bu boşluğu oldukça düzgün bir şekilde düzeltmektedir. Verilerin ve yetkilendirmenin mükemmel bir ekosistemi sunmak için IoT (Internet of Things) cihazlarının en iyilerini ve blok zinciri (blockchain) teknolojisini kullanmaktadır. Nucleus Vision tarafından kullanıcı davranışı ile ilgili artan veri ve bilgiler, hem müşterilere hem de perakendecilere büyük katkıda bulunmaktadır.

Nucleus Vision, erişilmemiş verilere dokunmayı amaçlayan uçtan uca bir teknoloji çözümüdür. Tabii ki, gerçek mağazalarını hedeflemek, sadece bu teknolojinin benimsenmesine yönelik ilk adımdır. Nucleus Vision, teknolojisini güvenlik, tarım, sağlık, ulaşım ve akıllı evlere genişletmeyi planlamaktadır.

En başta gelen soru, Nucleus Vision’ın tüm bu müşteri-perakende ilişkisini nasıl çektiğidir. Nucleus Vision, ION Sensörünü içeren en son teknolojiye sahiptir. Bu sensör RF teknolojisi kullanarak bir müşteriyi veya bir varlığı algılama yeteneğine sahiptir. ION Sensörüne eklenen Nucleus Vision, müşterinin tercihlerini öngören, kimlik doğrulaması, dinamik bir fiyatlandırma modeli ve büyük olasılıklı bir cihaz eşleştirme mekanizması olan ve tümüyle patent bekleyen bir ekosisteme sahiptir. Tüm bunların ortasında, Nucleus Ekosisteminin ayrılmaz bir parçası olan nCash tokeni gelmektedir. nCash, bu ekosistemde kullanılan para birimidir. Müşteriler Nucleus ortaklı perakende bir mağazaya girdikleri zaman, kendi verilerini paylaştıkları veya satın almalarına izin verdiği zaman müşterilere ödül vermenin bir yolu olarak çalışır.

Aşağıdaki örneği kullanarak tüm ekosistemi anlayabiliriz: Ahmet mağazaya girer, ION sensörleri onu tanır ve mağazadaki ilgiden ötürü nCash tokenleri ile ödüllendirir. Perakendeci, Ahmetin tercihleri ​​hakkında daha fazla bilgi ister. Alice daha sonra bu talebi bildirir ve yetkilendirme üzerine nCash simgeleri ile ödüllendirilir. Bu arada perakendeci, Neuron istihbarat platformunu kullanarak özel üretilmiş bir ürün ve fiyat tablosu oluşturmak için tercihleri ​​ve diğer değerli bilgileri alabilir. Hem Ahmetin hem de perakendeci için kazan-kazan bir durumudur. Müşteri hakkındaki tüm bu bilgiler Orbit Blockchain’de güvenli bir şekilde saklanır. Verilerin akışının gerçekleştiği yer burasıdır.

Nucleus Vision’ı diğer ICO’lardan üstün kılan özellik, en önemli yatırımcılardan ve sermaye fonlarından gelen güven ve destektir. Nucleus Vision’ın ilk yatırımcılarından biri olan Skype, Hotmail ve bitcoin yatırımlarıyla tanınan Tim Draper. Aktif olarak 60 Milyar ABD doları, Intel Capital, Indea Capital ve IndusAge Global Capital değerlerini yöneten Reliance Capital, Nucleus Vision’a da yatırım yapıyor. Bu, kuşkusuz, büyük kurumsal oyuncuların bu projenin başarısı üzerinde çatışmaya girdiklerini söylemektedir. Nucleus Vision ayrıca, Vodafone, Idea ve Reliance Telecom gibi dünyanın en büyük telekom endüstrilerinden bazılarıyla ortaklıklara sahiptir.

Nucleus Vision, oldukça uzun süredir ihmal edilmiş bir alanı hedefliyor. Dahası, güvenlik, sağlık, tarım ve ulaşım alanlarına yayılmaya devam ederse, Nucleus Vision’ın kullanımı artacaktır.  Bu projenin geleceği çok parlak ve ilgi görmesi muhtemel. Bu nedenle ICO’sunu kaçırmamanızı öneriyoruz.

Takım

ICO bilgileri

ICO başlangıç ​​tarihi – 2018 Q1

Token kaynağı – 10 milyar nCash tokeni

ICO ile daha fazla bilgi henüz açıklanmadı

Daha ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linklere bakabilirsiniz;

Website: http://nucleus.vision

Twitter: https://twitter.com/NucleusVision

Medium: https://medium.com/@NucleusVision

Linkedin:https://www.linkedin.com/company/13442372/

Reddit: https://www.reddit.com/r/NucleusVision/

Facebook:https://www.facebook.com/NucleusVision-1626428670765385/

Github: https://github.com/NucleusVision

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1192567

Yazar (truncus): https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

9 Replies to “Nucleus Vision: Alışverişin geleceği”

  1. Slm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım

  2. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım

  3. Merhaba web sitesi gerçekten güzel, face de paylaştım

  4. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım

  5. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz iyi, sağolun

  6. Selamlar web siten vallaha mükemmel, şukuladım

  7. Selam sayfa yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

  8. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler

  9. Merhaba herkese siteniz yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım

Bir cevap yazın