Rally: Blockchain tabanlı topluluk ve içerik paylaşımı platformu

ICO skoru: 91
Bu ICO'ya puan verin:
[Total: 1 Average: 5]

Günümüz de dijital platformların sayısında büyük artış meydana gelmiştir. bunun akabinde de bu platformlarda reklam verenlerin reklam sayıları artmakta ve çoğunlukla spam geri bildirimleri ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Kullanıcılar büyük oranda reklamlara olumsuz tepki göstermekte ve karşılarına çıkan her reklamı kapatma eylemi içindedirler. Bu da kar oranlarını düşürmekle birlikte çoğu zaman kazanç elde edilemediği için reklam verenler açısından olumsuz bir durum olmuştur. Dijital platformlarda hem kullanıcılar için hemde reklam verenler için problem olarak nitelendirebileceğimiz bu duruma çözüm süreci Rally platformu tarafından başlatılmıştır. Platform hem kullanıcıların hemde reklam verenlerin kazanç sağlayabileceği bir proje ile karşımıza çıkmaktadır.

Rally Nedir? Avantajları Nelerdir?

Rally, merkezi olmayan bir yapıda olup, kullanıcıların rutin olarak gerçekleştirdikleri işlemler için, reklam verenler tarafından ödüllendirilen yepyeni bir platformdur. Rally her grubun, bireyin veya reklam verenlerin çıkarlarını koruyan, fikir ve düşüncelerin paylaşılmasına olanak tanıyan topluluk ortamı oluşturmayı hedeflemekte ve bu topluluğun çıkarlarını ön planda tutarak kullanıcı ve reklam verenlerin yüksek düzeyde kazanç sağlamalarını hedeflemektedir. Rally, sosyal medyayı kullanıcılar tarafından hızlıca büyüyen bir ekonomi konumuna getirmeyi hedeflemektedir.

Rally kullanıcıların aktifliğini arttırmak adına kullanıcıların etkinliğini pekiştirdiği kripto para birimini projesine dahil etmiştir. Bu sayede kullanıcılar katılımlarının karşılığını alabilirken, reklam verenler de daha aktif olabileceklerdir. Araştırmalar incelendiğinde kullanıcıların çoğu reklamlara inanmamakta ve yakınlarının önerilerine çok daha fazla ilgi duymaktadır. bu durumda da reklam verenlerin Rolly tokenları kullanarak kullanıcıları teşvik etmeleri reklamların güvenirlik düzeyini yüksek oranda arttıracaktır. Yine ayı araştırmalar insanların yakınları tarafından yapılan sözlü iletişim yolları ve kaynakları ile yapılan  önerilerin ücretli reklamlardan gerçekleşen satışları iki kat oranında arttırdığını göstermiştir. Rally platformu özellikle sözlü iletişim konusunda baskın olmuş ve reklamın en etkili biçiminin de sözlü iletişim yolları ile gerçekleştirilebileceğini savunmuştur.

Kullanıcılar içerik paylaşımını farklı yollarla gerçekleştirebilir. Bu yollar, sosyal medya merkezli ve ya özel iletişim merkezli olabilmektedir. Rally, reklam verenlerin oluşturduğu içeriği, kullanıcıların kendi sosyal medyalarında veya iletişim kanallarında paylaşmalarına olanak tanır ve bundan kazanım elde etmelerini sağlar.  Token kazanımı çok yönlü olarak geliştirilmiştir. kullanıcılar yeni kullanıcıları yönlendirir, ilgilerini çeker ve aktif katılımlarını sağladıklarında token kazanırlar. Bununla birlikte yeni katılım gösteren bireylerde bu doğrultuda token kazanabilir ve kendisinin katılımını sağlayan kullanıcıya tekrar token kazandırır. Bu özelliği ile projenin tam anlamıyla sizlerin çıkarları doğrultusunda çalıştığını söylememiz yerinde olacaktır.

Takım

ICO ve Token Bilgileri

Airdrop

Katılımcılar Rally uygulamasını indirdiği taktirde 500 Rally coin miktarında kazanım sağlayacaklardır. Bunun için hesaplarını doğrulamaları yeterli olacaktır. Yine katılımcılar, referans oldukları her yeni kullanıcı için 100 Rally Coin miktarında kazanım sağlayacaklardır.  Rally uygulaması Android ve IOS merkezlerinden indirilebilir ve sahip olunan Airdrop coinler Rally platformunun uygulamasındaki ERC 20 uyumlu rally cüzdanına aktarılır.

Token Dağılımı

⇒ %40 Airdrop ödüllerini kapsar.

⇒ %35 Reklam veren kullanıcılar.

⇒ %10 Platformu büyütmek için rezerv.

⇒ %7 Topluluk

⇒ %5 Ödül ( Tanıtım yapan kullanıcılar)

⇒ %3 Danışmanlar

Ayrıntılı Token Bilgileri

⇒Token Adı : Rally

⇒Token Sembolü : Rally

⇒Toplam Token Miktarı : 5.000.000.000

⇒Token Tipi : ERC 20

Sonuç

Rally platformu hem reklam verenler hemde kullanıcılar için çalışmaları bulunan kazanım elde edebileceğiniz projedir. Projenin genel özellikleri ve artılarının yanı sıra ekip üyeleri de göz önünde bulundurulduğunda projeyi üst düzeye götüreceklerini öngörmemiz mümkün olacaktır. Sizde bu ICO yatırım fırsatını kaçırmayın. Ayrıca, projeye yatırım yapmadan önce kendi çalışmanızı yapmayı da unutmayın.

Projenin ekibi ve proje hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olup katılım sağlamak için aşağıdaki linkleri ziyaret etmeyi unutmayınız.

✅ Website: https://www.rallyairdrop.com/

✅ Whitepaper: https://www.rallyairdrop.com/assets/docs/RallyWhitePaper.pdf

✅ Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5032410.0

✅ Telegram: https://t.me/rallyairdrop

✅ Twitter: https://twitter.com/rallyapp_com

✅ Facebook: https://www.facebook.com/rallyapps

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721<

4 Replies to “Rally: Blockchain tabanlı topluluk ve içerik paylaşımı platformu”

  1. Merhaba herkese paylaşımın inanki çok güzel, şukuladım

  2. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım

  3. Selam herkese sayfa inanılmaz güzel, facebookta paylaştım

  4. Merhaba herkese siteniz gerçekten hayran bıraktı, saolun

Bir cevap yazın