Sonata: Yeni nesil kripto para borsası

ICO skoru: 90
Bu ICO'ya puan verin:
[Total: 1 Average: 5]

Teknolojik gelişmelerin en önemli kazanımlarından birisi kuşkusuz kripto para birimleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kripto para birimleri genç yatırımcı ve girişimcilerin büyük kazanç elde etmelerini sağlamıştır. Ancak kripto para birimleri konusunda birçok birey çekimser davranmakta ve tam anlamıyla aktif olacak şekilde işlemler gerçekleştirememekte ve piyasadan uzak durmaktadır. bu sebeplerden bazılarına, kripto para birimlerinin işlem gerçekleştirme özelliğinin nadir yapıda olmasını,  kayıt süreçlerinin uzun vadeye yayılmasını, birçok platformun düzenlilik içinde süreğen bir yapısının ve yerleşmesinin bulunmaması ve güvenirlik ve geçerliliğin tecrübe sahibi girişimciler için bile hala soru işareti bırakacak düzeyde sağlanması üst düzeyde tutulamaması gibi birçok problemden söz edebiliriz. bugünkü yazımda kripto para alanında üst düzey çalışmaları bulunan ve yukarıda saydığımız ve oluşabilecek tüm problemlerinize çözüm süreci başlatma niteliği taşıyan  Sonata  projesinden bahsetmek istiyorum.

 Sonata Nedir? Avantajları Nelerdir?

Sonata, hem deneyimli katılımcılar hemde alanda tecrübesiz yeni bireyler adına uzun süreç içinde sorunsuz, güvenli ve kazançlı işlemlerin sağlanması adına tasarlanmış bir platformdur. platformun en önemli yapılarından birisi, tasarım sürecinde en temele güvenirlik ve geçerlilik özelliklerinin alınmasıdır.  Yine katılımcının kazanım sağlaması ve donanımlı olması adına sosyallik ön planda tutulmuştur ve sosyal bir ağ oluşturularak yeni katılımcıların, tecrübe sahibi ve uzman kişilerden bilgi aktarımı sağlamaları mümkün kılınacaktır.

Sonata projesi birçok platformdan farklı olarak maliyet konusunda da çalışmalar bulunmakta ve ücretleri aşağı çekmektedir.  Sonata  yalnızca bugünü kurtaracak şekilde değil gelecekteki maliyet değişimlerini ve albenilerini göz önünde bulunduracak şekilde çalışma prensiplerine sahiptir. Marj ticareti olarak karşımıza çıkan yeni kavram ticari gelir düzeyini yükseltmek için oluşturulmuş güçlü bir araçtır. Bunun akabinde de borç veren bireyler faiz işlemlerinden yararlanabilecektir.

Sonata platformu veri korumasında da eksiksiz çalışması bulunmaktadır. AES-256 şifre sistemi ile veri güvenliliği sağlanmıştır ve her bireyi kendi anahtarı  bulunmaktadır. Platformda işlem yapma maliyetleri satıcı için % 0.09 alıcı bireyler için ise %0.19 olarak belirtilmiştir. Bu sayısal değerlerden de görebiliriz ki  Sonata platformu bu alandaki birçok platformdan daha düşük maliyetli işlem gerçekleştirme olanağı sunmaktadır.  Sonata , yine katılımcıların faydasını göz önünde bulundurarak, mobil uygulama özelliği ile nerede olduğunuz ve zaman önemli olmadan işlemler yapmanıza ve kripto para birimlerinizi kullanmanıza olanak sağlayacaktır.

Takım

Yol Haritası

ICO ve Token Bilgileri

Platformun token satış işlemi gerçekleştirmesinin temel nedeni erken yatırım fırsatlarını yatırımcılara sunarak katılımcıya ulaşmak ve kazanımın %80’lik kısmını yatırımcılarla paylaşmaktır. SONT token sahip olmanın birçok yolu mevcuttur.  Kamu satışı, sevk programı ya da borsa üzerindeki başarılı işlemlerin ödemesi olarak SONT token sahibi olabilirsiniz.

Token simgesi SONT
Jeton tipi ERC20
Toplam token sayısı 500,000,000
Toplam satılık token miktarı 250,000,000
Ico- token değeri 1 ETH = 1096 SONT
Kabul edilen para birimleri ВТС, LТС, ЕТН
En düşük yatırım miktarı 1.000 SONT
Hard cap $ 21,000,000
Token satış tarihi 8 Ekim 2018

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

✅ Website : https://www.sonata.ai/

✅ Whitepaper : https://sonata.ai/documents/whitepaper-en.pdf

✅ Telegram : https://t.me/joinchat/IwX6Zg-NhB3cJK1hPfbzVw

✅ Twitter : https://twitter.com/Sonata_ai

✅ Facebook : https://www.facebook.com/sonata.cryptoexchange/

Author of article:

✅ Bitcointalk Username: truncus

✅ Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

4 Replies to “Sonata: Yeni nesil kripto para borsası”

  1. Merhaba web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

  2. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım

  3. Mrb sayfan süper ötesi güzel, face de paylaştım

  4. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha hayran edici, saolun

Bir cevap yazın