Svandis: Verileri değerli bilgilere dönüştüren platform

ICO skoru: 92
Bu ICO'ya puan verin:
[Total: 1 Average: 5]

Son zamanlarda kripto paralar kullanıcılar tarafından çok fazla ilgi görmektedir. Birçok insan merkezi olmayan bir ekonomiyi tercih etmektedir. Blockchain teknolojisi dünyaya kaliteli bilginin kullanılabilirliğini ortaya koymaktadır. Bir tüccar ya da yatırımcıysanız, profesyonel analiz ihtiyacı, pazarın vizyonu son derece önemlidir. Bugün size bahsedeceğimiz Svandis projesi ise, geleneksel piyasanın etkili çözümlerini kullanarak kripto pazarına adapte olarak bilgi alımında devrim yaratmayı planlamaktadır. Platform, dijital varlıklar dünyasında yatırım ve ticaret hakkında doğru kararlar vermek için hem kurumlara hem de özel yatırımcılara araçlar sunmaktadır. Kripto para pazarı için lider bir finansal araştırma platformu oluşturarak, kısa ve uzun vadeli tüccarlar için analitik ve görselleştirme araçları sunmaktadır.

Kripto paralarda ilk token satışı (ICO) son bir kaç yıldır oldukça fazla rağbet görmektedir. Bu piyasanın büyümesi, bir çok riski de beraberinde getirmektedir. Bu birçok şirket bu riski azaltmak için çaba göstermesine rağmen, tüccarlar ve yatırımcılar hala ICO konusunda güvenebileceği bir şirkete sahip değildirler. Geri bildirim ve güncellemeler için profesyonel haber servisi bile önemli bir sorun olmaya devam etmektedir. Bu bir yatırımcının faaliyetlerini sıkıcı ve zaman alıcı hale getirmektedir.

Svandis, tüccarların ve yatırımcıların karşılaştığı problemler için kalıcı bir çözüm yaratmak için benzersiz bir çözüm üretmektedir. Svandis’in kurucu ekibi günlük araştırma ve ticaret ihtiyaçlarını kapsayan bir yaratım oluşturmuştur. Kripto piyasasının profesyonel katılımcıları için yapılandırılmış veri beslemeli bir araştırma ve görselleştirme platformu, dijital varlıkların analizini ve bir token satış dedektörü ve çoklu görselleştirme araçlarıyla araştırmayı içermektedir. Svandis platformu, pazar bilgilerine ve verimli analizin hemen erişilebilirliğine ve ticaret ve yatırım için blok zincir varlıkları ve kripto para birimlerine erişimin kolaylaştırılması için inşa edilmektedir.

ICO ve Token Bilgileri

Svandis, ekosistem için bir iç ekonomi oluşturma ve sistemin tüm katılımcıları için adil işlemler, şeffaflık oluşturma gereği tarafından şart koşulan daha yararlı tokenler çıkaracaktır.

 • Token sembolü: SVN
 • Hardcap : 12.000.000 ABD doları
 • Toplam token sayısı: 400.000.000
 • Satılacak token sayısı: 240.000.000 (%60)
 • Token fiyatı: 0,05 ABD doları
Sonuç

Svandis’in dünya çapındaki gazileri tarafından yapılan güncel yeniliğin ana yararlanıcılarından biri olması bekleniyor. Svandis, ürünlerini daha geniş bir dijital tüccar topluluğuna pazarlayarak tam bir çözümün bulunmadığı sorunları çözmeye hazırdır. Bu platform, günlük ticaret ihtiyaçlarını ve yatırımcıların, tüccarların ve hissedarların araştırmalarını karşılamak için hazırlanmıştır. Bu, dijital ticarette yer alan uzmanlar için yapılandırılmış veri beslemelerini içeren, kripto varlık analizlerini ve zemin kırıcı jetonlu tarayıcı ve çeşitli görselleştirme araçlarını kullanarak araştırmaları birleştiren bir araştırma görselleştirme sistemidir. Svandis’in araştırma ve görselleştirme sistemi, serbest piyasada ihtiyaç duyulan bilgilerin kolayca erişilebilir olmasını sağlamak için oluşturulmuştur. Ayrıca, ticaret ve yatırım için dijital analizlerin ve dijital para birimlerinin ve blok zinciri varlıklarının detaylı analizini ve seçimini sağlar. En son haberler ve bilgiler, dijital pazarda alım satımında büyük faydalar sağlayan, tek bir yerde kalifiye analistler tarafından sağlanmaktadır.

Proje hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

Website: https://svandis.io/

Whitepaper : https://svandis.io/whitepaper.pdf

Bitcointalk ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=3314886.0

Telegram : https://t.me/svandisio

Twitter: https://twitter.com/svandisio

Author: truncus

My Bitcointalk Profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

7 Replies to “Svandis: Verileri değerli bilgilere dönüştüren platform”

 1. Mrb web sitesi yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

 2. Slm siteniz inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler

 3. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun

 4. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler

 5. Selamın aleyküm siten vallaha çok güzel, tebrikler

 6. Slm web siten vallaha billaha mükemmel, sağolun

 7. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

Bir cevap yazın