trade.io: Sıfır riskli finansal platform

ICO skoru: 97
Bu ICO'ya puan verin:
[Total: 1 Average: 5]

Arkadaşlar bugün ICO’su devam eden ve çok ilgi gören bir projeden bahsetmek istiyorum. Şu ana kadar 17,026,650 dolar para topladı. Bu kadar yatırım alacağı zaten belliydi. Yakın zaman içinde ICO bitecek ve bu fırsatı kaçırmamanızı öneriyorum. Daha ayrıntılı bilgi için websitesini (https://trade.io) ziyaret etmenizi öneririm. Şimdi bu projeden biraz bahsedelim.

İş hayatında risk her zaman vardır. Yatırımcılar her zaman parasını riskin en az olduğu yere yatırmak ister. Bu bağlamda aradığımız şey trade.io olabilir. Her geçen gün bitcoin ve altcoin ticareti daha çok duyulmakta ve bununla birlikte yeni borsalar açılmaktadır. Bu borsalarda kendi tokenlerini oluşturarak kazandıkları geliri yatırımcılar ile paylaşmaktadır. Trade.io’da bu şekilde ortaya çıkmaktadır. Kendi borsası için yatırımcılarını beklemektedir.

Trade.io’nun yeni nesil finansal kurum olarak nitelendiğini biliyoruz. Bunu blockchain teknolojisi ile oluşturmaktadır. Bu da projeye ayrı bir hava katmaktadır. Trade.io’yu iki mantıklı sebepten dolayı riskin olukça düşük olduğunu düşünebiliriz. Her şeyden önce işlem prosedürleri çok şeffaftır ve e-cüzdan birkaç dakika içinde tokenleri ve kripto para birimini saklamanıza yardımcı olan en likit halidir. Bu platform sayesinde şuanda oluşan tekeli bir şekilde kırmayı düşünüyor. Platform çıktıktan sonra kripto para ticareti ve finansıyla ilgili işlem yapılabilecek ama uzun vadede diğer değerli metaller, petrol ve diğer hisse senetleriyle de ilgili işlem yapılabilmesi hedeflenmiştir. Buda trade.io’nun hedefinin ne denli büyük ve başarılı olduğu gösterebilir.  Kirpto para birimiyle ilgili 120’den fazla işlem yapılabilecek ve bu demokratik yapının sayesinde daha ekonomik bir platform oluşturulacaktır.

Platformun özellikleri diğer bir çok platformlardan farklıdır. Yenilikçilik bu platformun temel özelliklerinden birisidir. Blockchain teknolojisini kullaral bir çok finansın değerin ticaretinde lider olmak en büyük hedeftir. Bu platformun bir diğer özelliği ise danışmanlık ücretlerini düşürerek yatırım bankacılığı hizmetlerini artırmak ve insanların kullanıma sunmaktır.  Bunun dışında TradeToken’i oluşturarak en iyi 5 kripto para arasında yer almak ve TradeToken’a sahip olan kişiler için en büyük ticaret havuzunu oluşturmak bir diğer hedeftir.

Özellikleri

Komisyon oranı: İşlemlerden kazanılan kazancı sağlar. Bu sistemin yaygınlaşmasından sonra kullanıcılar token kazanmaya başlar. Bazen müzakere daha zor ve çok yönlü hale gelir, bu nedenle işlemin çok zorlaşması daha çok fayda sağlar. Ancak trade.io yatırımcılara yönelik komisyonu mutlaka verecektir. Bu, spreadler çok düşük olduğunda ve komisyonun% 50’si likidite havuzuna gittiğinde gerçekleşecektir.

Spreadler (alış fiyatı ile satış fiyatı arasındaki fark): Her malî pazarda, bir malın ya da payın fiyatı spreadler ile belirlenir. Bu bir müzakere sürecidir. Bir satıcı, elindeki tokeni satacağı zaman, hangi fiyattan satacaksa o teklifi verir. Ve sonra alıcı onunla pazarlık yapmaya başlar ve bir süre o tokeni bid fiyatı olarak bilinen belli bir fiyata satar. Bu iki fiyat arasındaki fark spreadler olarak bilinir. trade.io, işlemin yapılması yaklaşık % 50 veya daha fazla olması halinde, yatırımcıya belirli bir miktar komisyon sağlayacaktır. Bu sayede bir yatırımcı hesabında bilinmeyen bir kazanç elde edecektir.

E-cüzdan: trade.io tarafından tanıtılan yeni özellikler arasındadır. Bu platformda e-cüzdan, her müşteri için kişisel bir banka haline getirmektedir. Fiziksel olarak sahip olduğunuz tüm borç ve kredi hesaplarını bu cüzdanda tutabilrsiniz. Bu platform elektronik olarak yönetilmektedir.

Marj işlemleri: E-cüzdan ve ödeme sistemi hakkında daha önce bilgi verdim. Marjin işlemler hakkında ilgisi olan kişiler için trade.io platformu önemli bir özellik arz edebilir. Bu özellik aynı hesapta altına olabilecek. Bu trade.io normal bakiyenizden % 50 daha fazla kazanmanıza veya çekmenizi sağlayacaktır. Bu çekim masrafları, Likidite Havuzu hesabınızdan düşülecektir. Bu yeni özelliklerle bir yatırımcı bu gereklilik veya pazar büyümesinden faydalanacaktır. Ayrıca P2P (Peer to Peer) kredileri için tesislerin keyfini çıkarabilir ve küçük veya büyük ücretleri ödeyebilir.

TradeToken

Bu token sistem için tanımlanmış tokenin ismi TradeToken’dir. Bu token sayesinde diğer kripto paralar ile değişim sağlabilecektir. Trade.io likidite havuzuna bir pazar yapıcı olarak birlikte katılmak için TIO tokenlerini kullanabilirsiniz ve Trade.io cüzdanınıza döviz ve kripto paralarla günlük ödemeler alabilirsiniz.

TIO tokenları için pre-ICO 7 kasımda başlayıp bitti. ICO başladı ve 15 Aralık 2017′ de sona ermesi planlanıyor. Şirket, toplam 500 milyon TradeTokens oluşturdu. Bu tokenların yaklaşık üçte ikisi satılacak. pre-ICO da en fazla 100 milyon TradeTokens satılacak. ICO öncesi ilk haftada, fiyat TradeToken başına 1,15 $ olacak. Bu fiyat, ikinci haftada 1.25 dolara yükselecek. ICO başladığında, fiyat TradeToken başına 3 USD olarak belirlenecek.

TİCARET VE YOL HARİTASI

Eylül 2017

Trade.io, İsviçre, Zug’da kurulmuştur.

7 Kasım 2017

Ön ICO

7 Aralık 2017

ICO

Aralık 2017

FXPRIMUS ve Primus capital UK tarafından erkenden sahiplenme, yenilikleri yüz binlerce ağa dağıtmak için trade.io sıçrama tahtası sağlıyor.

Aralık 2017

MT4 Blockchain Entegrasyonu

Ocak 2018

Ticaretin Oluşumu. Likidite Havuzu

Nisan 2018

Trade.io Exchange’i başlatacak

2018 1. çeyerği

Trade.io faaliyetleri gereği FINMA lisans başvurusu

Ağustos 2018

FXPRIMUS ve Primus Sermaye Piyasalarından başlayarak MT4 de dahil olmak üzere trade.io platformuna entegre olun

Aralık 2018

Trade.io IPO

TAKIM

Üyeler
JIM PREISSLER – Genel Müdür
CHIEN LEE – Yönetim Kurulu Üyesi
DAMIAN MCDOWELL – Yönetim Kurulu Üyesi
ROY GUTSHALL – Yönetim Kurulu Üyesi
MANMOHAN SINGH – Baş Strateji Sorumlusu
WILLIAM HEYN – Sermaye Piyasaları
CHARLES VOLTRON – Baş Teknoloji Sorumlusu
LUKE SZKUDLAREK – Pazarlama Sorumlusu
DESIKAN NARASIMHAN – Baş Mühendislik Sorumlusu
RAVI CONDAMOOR – Veri Sorumlusu
JOHN VALENTI – Kurumsal Satış Bölüm Başkan Yardımcısı
EUGENE VAYNBLAT – Operasyon Müdürü
LORI THODDE – Finans Müdürü
KENDRA HOLMAN – Müşteri İlişkileri Uzmanı
SIMON CHOI – APAC Yasal Daire Başkanı

Üyeler

JOHN PATRICK MULLIN – Danışman
ROY HEN – Ürün Danışmanı
JOHN LEWIS – Pazarlama Danışmanı
REMIGIO BONGULIELMI – Danışman
MICHAEL GREENBERG  – Danışman
SONNY SINGH –
DAVID HANNIGAN Danışman –
TOM O’REILLY Danışman –
NIZAM ISMAIL Danışmanı – Danışman

Bugün bu harika projeye katılın ve dünyadaki ticaret sistemini daha esnek, şeffaf ve güvenilir hale getirmeye çalışan harika bir projenin parçası olun. Trade.io hakkında daha fazla bilgi edinmek ve tüm dünyadaki diğer katılımcılarla bağlantı kurmak için lütfen aşağıdaki bağlantılardan herhangi birini tıklayın.

7 Replies to “trade.io: Sıfır riskli finansal platform”

  1. Selam web siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım

  2. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

  3. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten çok güzel, sağolun

  4. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

  5. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, face de paylaştım

  6. Merhaba paylaşım inanılmaz iyi, facebookta paylaştım

  7. Mrb paylaşım inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

Bir cevap yazın