UBEX: Blockchain ve yapay zeka tabanlı reklam platformu

ICO skoru: 90
Bu ICO'ya puan verin:
[Total: 1 Average: 5]

Günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle birlikte dijital reklamcılığa çok büyük ihtiyaç duyulmaktadır. Dijital pazarlama, reklamcılık sektöründe etkin programlama ve benzersiz bir şekilde sunma gibi birçok sorunu çözmektedir. Ancak dijital reklamcılıkta da bir çok sorun çıkmaktadır. Yeterliliğin düşük kalması, karşı taraf bağlantıları karmaşık olması ve yüksek fiyat oranları örnek verilebilir. Yukarıda sözü edilen problemlerin sonucu olarak, endüstri gerçekten bu sorunları çözmek ve pazarın protokollerini sürdürmek için bir alternatif arayışına girmiştir. Bu sorunlara çözüm üretecek olan UBEX platformu reklamcılık sektörüne farklılık yaratacak olan yepyeni bir platformdur.

UBEX reklamcılık sektöründeki tüm sorunları tek bir platformda çözmek için oluşturulmuştur. Bir müşteri, her bir bölüm için yeterli sayıda kitleyi hedeflemek için birden fazla reklamverenle iletişime geçmekten çekinmeyecektir. UBEX, sunduğu dijital reklamcılığında seviye yükseltir ve bir müşterinin tüm pazarlama ihtiyaçlarını tek bir platformda yapmasına olanak sağlar.

Yapay Zeka

Platformda en son teknolojik programlar kullanılmaktadır. Bunlardan birisi yapay zeka (AI) entegrasyonudur. Programın algoritması, platform kullanıcılarının bilgilerini toplar ve çıkarlarını değerlendirir. Sistem ayrıca kullanıcıların kendisinden toplanan davranışsal verilere dayanarak gelecekteki olası eylemlerini öngörür. Bu bilgiler, reklamverenlerin ürün ve hizmetlerini, aslında onlara yarar sağlayan özelleştirilmiş bir şekilde tanıtmasına yardımcı olur. Sistem, toplanan verilere göre reklamı en alakalı kullanıcılara gösterir.

Akıllı Sözleşmeler

Platformun kullandığı diğer bir teknoloji akıllı sözleşmelerdir. Şuanda olan mevcut sistemlerde kullanıcılar güvensizlik hissetmektedirler. Çünkü mevcut sistemlerde çok fazla mali dolandırıcılık olmaktadır. UBEX platformunda ise bu sorunu işlemleri otomatik olarak yürütülmesine yardımcı olacak olan Akıllı sözleşmeler kullanılmaktadır. Akıllı sözleşmelerin kullanımı ile, tüm paydaşlar için riski en aza indirmektedir. Yayıncılar ve reklam verenler için işlemleri tamamen şeffaf hale getirmektedir. Böylece ekosistemi reklamverenler içinde adil bir hale getirmektedir.

Nasıl Çalışır?

Bu ekosistemde programlı reklamlar kullanılmaktadır. Programlı reklam ile herhangi bir insan müdahalesi olmadan otomatik sistem kullanarak reklam satın alma sağlanacaktır. Bunu daha basit şekilde anlatacak olursak; kullanıcılar bir web sayfasını ziyaret ederler ve reklamlar gösterilir. Sayfa yüklenirken kullanıcıların kitlelerin türü tespit edildiği için, maksimum fayda sağlamak için özelleştirilmiş bir reklam yaklaşımı kullanır. Sistem, reklam verenler için bir açık artırma gerçekleştirir ve kazananın ilanı, web sitesine yüklenir.

Takım
Yol Haritası
ICO ve Token Bilgileri
 • Token sembolü: UBEX
 • Platform: Ethereum
 • Token tipi: ERC20
 • Üretilen token miktarı: 4 milyar UBEX
 • Satılacak token miktarı: 2.8 milyar UBEX (% 72)
 • ICO başlangıç tarihi: 21 Mayıs 2018
 • ICO bitiş tarihi: 13 Ağustos 2018
 • Token fiyatı: 1 UBEX = 0.00001 ETH
 • Kabul edilen para birimleri: ETH, BTC, LTC
 • Soft cap: 4.000 ETH
 • Hard cap: 24.000 ETH
 • En düşük yatırım miktarı: 0.01 ETH
 • ICO’ya katılması yasak olan ülkeler: ABD, İran ve Kuzey Kore
 • Satılmayan tokenlar: Yakılacak
Sonuç

Ubex, akıllı reklam sözleşmeleri ve yapay sinir ağları teknolojisini kullanarak küresel reklamcılık sorunlarını çözen bir blockchain tabanlı ekosistemdir. Bu platform, reklamverenler ve yayıncılar gibi tüm katılımcılara maksimum verimlilik sunmaktadır. Bu projenin katılımcılarına çok büyük faydası olacağına inanıyoruz. ICO’su hala devam etmekte ve yatırımcılar tarafından büyük ilgi görmektedir. Sizde bu projeyi yakından inceleyin ve ICO yatırım fırsatını kaçırmayın.

Proje hakkında daha fazla bilgiye aşağıdaki linkleri tıklayarak ulaşabilirsiniz;

Website: https://www.ubex.com

Whitepaper: https://www.ubex.com/wp/Ubex-Whitepaper-en.pdf

Bitcointalk ANN: https://bitcointalk.org/index.php?topic=3393244

Telegram: https://t.me/UbexAI

Twitter: https://twitter.com/ubex_ai

Facebook: https://www.facebook.com/UbexAl/

My Bitcointalk Profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=998721

2 Replies to “UBEX: Blockchain ve yapay zeka tabanlı reklam platformu”

 1. Merhaba herkese paylaşım valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

 2. Merhaba paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

Bir cevap yazın