Sorumluluk Reddi

ICO Analiz, sahipleri, yöneticileri ve çalışanları da dahil olmak üzere, herhangi bir token satışıyla bağlantılı değildir ve herhangi bir token satışını onaylamaz veya desteklemez.

ICO Analiz, belirli token satışlarının reklamı için bir ücret alabilir ve bu durumda, bu tür listeleme buna göre belirlenir.

ICO Analiz tarafından, yayımlanan token satışlarının hiçbiri önerilmez

Ayrıca, token satışlarıyla ilgili olası riskler ve dijital tokenlarla ilgili tüm düzenlemeler konusunda da dikkatli olmalısınız. Bu düzenlemeler ve ilgili taraflar çevrimiçi olarak çalıştığından ve düzenlenemediğinden, yüksek dolandırıcılık, yetersiz likidite veya değişken ve opak fiyatlandırma risklerine maruz kalabilirsiniz. Finanse etmeyi düşündüğünüz tüm ürünlerin veya iş projelerinin özelliklerini tam olarak anlamalı ve satın alma işlemi yapmadan önce iadeye karşı riskleri dikkatlice tartmalısınız.

ICO Analiz, yatırım tavsiyesi sağlamaz ve token satışları hakkında bilgi yayınlarken kişisel koşullarınızı dikkate almaz.

Token satışlarına katılma, token satın alma, satma veya tutma kararları risk içerir ve kalifiye finans uzmanlarının tavsiyelerine dayanmalıdır.

Derecelendirmemiz ve ICO Analiz tarafından sağlanan herhangi bir bağlantılı içerik (“Bilgi”) dahil olmak üzere token satışları hakkındaki herhangi bir veri veya bilginin kullanılması, kar elde edeceğinizi garanti etmez ve edemez. Bu tür konularda tavsiye almak için kendi kararınızı kullanmalı veya bir profesyonele danışmalısınız.

Bilgi yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlıdır.

Bilgilerin profesyonel, yasal veya finansal tavsiye sağlamayı amaçlamadığını kabul ve beyan edersiniz. ICO Analiz, doğası, potansiyel değeri veya uygunluğu veya belirli bir madeni para veya jeton satışı ile ilgili hiçbir tavsiye sunmaz. ICO Analiz tarafından görüntülenen, yayınlanan veya sağlanan hiçbir Bilgiyi yasal, vergi, yatırım, mali veya diğer tavsiyeler olarak yorumlamamalısınız.

ICO Analiz, bir komisyoncu-satıcı veya finansal danışman değildir ve bir yatırım danışmanlığı firmasına bağlı değildir. ICO Analiz, bu tür bir tescil gerektiren faaliyetlerde bulunmaz.

Mali durumunuz ve mali riskleri üstlenme kabiliyetiniz ışığında bilgilerin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmelisiniz.

Belirli bir token satışıyla ilgili tüm bilgiler, veriler, teknik incelemeler ve diğer materyaller yalnızca organizatörü tarafından hazırlanır ve bu kişi, yaptığı tüm beyanların doğruluğundan tek başına sorumludur. Bu konulardaki bilgilerin doğru, doğru veya kesin olduğuna dair hiçbir garanti yoktur.

ICO Analiz bilgilerine ve / veya kullanımına dayanarak verdiğiniz kararlardan yalnızca sizin sorumluluk size aittir.

Tüm bilgiler, herhangi bir garanti olmaksızın “olduğu gibi” sağlanır. ICO Analiz, doğruluk, zamanlı, eksiksizlik, satılabilirlik veya herhangi bir taraf için uygunluk garantileri dahil, kullanıcı ve / veya herhangi bir üçüncü taraf için herhangi bir açık, zımni ve yasal garantileri reddeder ve beyan etmez.

ICO Analiz hiçbir koşul altında, sizin veya başka birinin icoanaliz.com yoluyla aldığınız herhangi bir bilgiye dayanarak veya ICO Analiz kullanımının sonucu olduğu herhangi bir etkinlik sonucunda yapılacak herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu olmayacaktır.

icoanaliz.com web sitesinde veya sosyal medya hesaplarında tartışılan token satışları herhangi bir düzenleyici otorite tarafından incelenmemiştir.