Aldrius Low

Hesap Durumu:
Konuşulan Diller
İngilizce
Yetenekler
Ürün Yöneticisi | Satış Tarafı Analitiği
Hakkında

Ürün vizyonunu ve stratejisini tanımlayan ve iş hedeflerine ulaşan, riskleri azaltan ve yeni başlayanlar ve yerleşik şirketler için gelir artışı sağlayan Çevik yazılım uygulaması ve bulut tabanlı SaaS platform geliştirmesine liderlik eden, müşteri merkezli, çok dilli Ürün ve Ticaret Altyapısı Başkanı.

Operasyonel performans ve müşteri yolculuğunda ürün ve süreç değişikliğini yönlendirmek için yönetici liderlik, Ticaret, Risk, Hukuk, Uyumluluk BT, Yönetim, Satış ve Pazarlama işlevleriyle çalışıyorum, gereksinimleri toplayıp analiz ediyor, işlevsel özellikler oluşturuyor ve kullanıcı hikayeleri oluşturuyorum.

Asya-Pasifik ve EMEA pazarlarında yeni ürün grupları oluşturma ve ofis altyapısı oluşturma konusunda güçlü bir uzmanlığa sahip olarak, pazar payını ve karlılığı genişletme fırsatlarını belirlememe ve bunlardan yararlanmama olanak tanıyan, zorluklara karşı başarılıyım ve geleceğe odaklı bir ürün ve teknoloji yol haritasını sürdürüyorum.

Farklı paydaşlarla çalışmaktan, teknoloji ve iş boşluğunu kapatmaktan, sorunları çözmekten ve iş anlayışı ve zekası oluşturmaktan ve ticari olarak uygulanabilir teklifler tasarlamaktan keyif alıyorum. Açık denizdeki / açık denizdeki küresel kaynakları yönetme ve tasarımdan geliştirme, pazara sunma ve BAU’ya kadar tüm ürün yaşam döngüsünü yönetme konusunda kanıtlanmış bir yeteneği olan becerikli ve işbirlikçi bir liderim.

Kişisel bir not olarak, makaleler yazıp yayınladığım theproductgeneration.com’da blogum var. Bütünsel iş anlayışı oluşturmak için yeni şeyler öğrenme konusunda son derece analitik ve tutkuluyum. Katkılarım bana büyük bir başarı duygusu veriyor ve işimin somut sonuçlarla amaca uygun çözümler sunarak getirdiği faydaları görmekten daha iyi bir şey sevmiyorum.

Fikir alışverişinde bulunmak, çözümleri tartışmak ve yeni kavramlar öğrenmek için benzer düşünen profesyonellerle bağlantı kurmak her zaman ilgimi çekmiştir.Participated Projects
2local L2L
2local, yeni bir ultra hızlı blok zinciri ile güçlendirilmiş yerel L2L parası ile değer yaratarak ve yükselen döviz kurunun kârını kullanıcılarıyla paylaşarak yerel-2-yerel ve sürdür...
ICO
01 Aralık 2020
30 Nisan 2021
N/A