Anshul Bisht

Hesap Durumu:
Konuşulan Diller
İngilizce
Yetenekler
YAKS Group'ta gizli operasyon
Hakkında

Kanıtlanmış bir sicile sahip bir lider. Rahat lider üst düzey strateji geliştirme ve uygulama, bağımsız işletmelere liderlik etme ve üst düzey yönetici ekiplerine liderlik etme ve rehberlik etme.

Nihai amacım, birlikte çalıştığım insanlardan her zaman en iyiyi elde etmektir ve tutku, yaratıcılık ve güçlü bir başarı duygusunu teşvik eden ilham verici bir motivasyonel çalışma ortamı yaratarak diğerlerinde yetenek ve potansiyeli serbest bırakma yeteneğime büyük değer veriyorum.

İş ihtiyaçlarını, tüketici taleplerini ve belirli pazar koşullarını anlayarak hızlı ve etkili değişim sağlamak. Vizyoner ama stratejik bir yaklaşıma sahip olarak, HİNDİSTAN’da önemli deneyimler getirdim ve güçlü sonuçlar elde ettim. Şimdi yakında Avustralya ve Çin’de ayak izlerini getireceğiz.

COO olarak, organizasyonumuzun daha verimli ve müşteri odaklı olmasına yardımcı olmak için operasyon stratejilerimizi ve rehberlik eden iş dönüşümü girişimlerimizi yönetmeye devam edeceğim.Participated Projects
Entice Coin Logo
Entice Coin NTIC
  Entice Coin Hakkında Entice Coin, Polygon blok zincirine dayalı merkezi olmayan bir P2E ve NFT platformudur. Entice Coin, kripto alanını yeniden yapılandırmayı ve kripto meraklıları i...
ICO
15 Mart 2022
01 Eylül 2022
N/A