CCoinNetwork

CCoin Network (CCOS)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Token tipi ERC20 olarak Ethereum Blockchain’e dayanan Ccoin Network, Fintech ekosistemi, kripto para birimi olarak Q4 2021’de SourceLess Hybrid Blockchain’e taşınacak. Fintech’in özü, herhangi bir finansal değerli işlemde kaçınılmaz olan tüm ücret ve diğer maliyetleri iptal etme ve hizmetlerimizi kullanacak olan herkes için FIAT-kripto-FIAT işlemlerini “kullanma kolaylığı” sağlama amacına sahiptir. CCOIN, Temmuz 2016’da kurulan ve

Token tipi ERC20 olarak Ethereum Blockchain’e dayanan Ccoin Network, Fintech ekosistemi, kripto para birimi olarak Q4 2021’de SourceLess Hybrid Blockchain’e taşınacak. Fintech’in özü, herhangi bir finansal değerli işlemde kaçınılmaz olan tüm ücret ve diğer maliyetleri iptal etme ve hizmetlerimizi kullanacak olan herkes için FIAT-kripto-FIAT işlemlerini “kullanma kolaylığı” sağlama amacına sahiptir.

CCOIN, Temmuz 2016’da kurulan ve Alexandru Marius Stratulat (bkz. LinkedIn, Wikipedia) tarafından Solidity’de (Ethereum ağında oluşturulan programlama dili) kodlanıp geliştirilen bir kripto para birimidir, başlangıçta bir yakıt olarak (aşağıdaki satırlarda yakıt) ” Her kripto para biriminin yarattığı vergilerden, değiştiricilerin arkasındaki her şirketin talep ettiği ücretlere kadar, bu tür işlemlerde gerekli ücretleri almak ve ödemek için kullanılan kripto para birimi değiştiricilerine (şu anda yaklaşık 70 civarında) özgü yakıt ”işlemleri.

Bir başka kripto para birimi değiştiricisi olmanın bu ilk amacı, işlem ücretlerini iptal etmek için kesin bir amaç için, CCOIN’in kullanılacağı klasik finansal işlemlerde şu anda “imkansız” olan bu “tabuyu” karşılayacak şekilde yükseltildi. bireyler arasındaki transfer işlemlerinin ücretlerini kaldırabilir (Western Union, MoneyGram, Westaco Express gibi), aynı zamanda fatura ödeme sistemi aracılığıyla herhangi bir faturayı da herhangi bir ücret ödemeden indirebilir.

CCOIN’in satışında, bu CCOIN ağ sistemleri işlevsel olacak, ancak bunları yalnızca sistemi mükemmelleştirmek ve doğal hatalar olmadan küresel olarak genişletmek için tüm Beta dönemi boyunca 6 ay boyunca sınırlı tutacağız.

Bu süre zarfında, çözümümüzü ideal hedefimize ulaştırmak ve tüm kıtalara yaymak için diğer ülkelerin mevzuatına danışacak ve mutabık kalacağız.

Date Information: 15 March 2021 — 28 April 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Token supply
Sold on pre sale
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

CCoin Network (CCOS)

CCoin Network (CCOS)

Add a News