Cryptourism-logo

Cryptourism (CTR)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 8 June 2022

ICO Seyahat & Turizm

Cryptourism – Merkezi Olmayan Bir Turizm Yatırımı. Portekiz’de lüks kırsal turizmin endüstri lideri olmak için olağanüstü müşteri hizmetlerinin gücünü sunuyor. Tamamen doğrulanabilir CTR Token kullanarak Blockchain tarafından desteklenen yıllık kar payı, indirimler ve NFT‘ler ile yasal olarak onaylanmış bir işletmeye yatırım yapın. Cryptourism, müşterilerin seyahat acenteleri ve rezervasyon şirketlerinin aracılıklarıyla ilişkili yüksek ücretler ödeme ihtiyacını

Cryptourism – Merkezi Olmayan Bir Turizm Yatırımı. Portekiz’de lüks kırsal turizmin endüstri lideri olmak için olağanüstü müşteri hizmetlerinin gücünü sunuyor. Tamamen doğrulanabilir CTR Token kullanarak Blockchain tarafından desteklenen yıllık kar payı, indirimler ve NFT‘ler ile yasal olarak onaylanmış bir işletmeye yatırım yapın.

Cryptourism, müşterilerin seyahat acenteleri ve rezervasyon şirketlerinin aracılıklarıyla ilişkili yüksek ücretler ödeme ihtiyacını ortadan kaldıracak, böylece uluslararası ve yerel turizmin giderek artan maliyetlerini azaltacak bir proje olmayı hedefliyor. Proje ayrıca güneş panellerinin kurulumuyla tamamen yenilenebilir enerjiye dayanacak.

Cryptourism’in mevcut ve gelecekteki mülkleri lüks malzemelerle inşa edilecek ve odalara kişisel olarak teslim edilen kahvaltı, özel havuzlar, son teknoloji akıllı ev teknolojisi, 7/24 yardım ve çok daha fazlası aracılığıyla her müşteriye VIP hizmetleri sağlayacak.

Geleneksel turizmden farklı olarak Cryptourism, yerel token TO’sunu elinde tutan müşterilere indirimler, stake için özel teklifler ve sadakat programları aracılığıyla güç verir. Cryptourism’in başarısı, CTR belirtecinin değerini artıracak mevcut lüks mülklerin ve konumların çoğalmasına yol açacağından, Müşteriler ve Yatırımcılar da projenin başarısı ile doğrudan ödüllendirilecektir.

CTR Token, bir “hisse” ile eşdeğerdir ve Binance Smart Blockchain üzerine inşa edilen projemize fon sağlamaya yardımcı olur. Hem zamandan hem de kaynaklardan tasarruf sağlayan ve temettülerin tüm hissedarlar veya daha doğrusu CRT Token sahipleri tarafından eşit olarak dağıtılmasına izin veren araçlar ve hizmetler sunarak yeni kurulan şirketlerin büyümesini hızlandırır.

Date Information: 01 January 2022 — 30 June 2022
Private Sale Start Date
Private Sale End Date
Pre-sales Start Date
Pre-sales End Date
Public Sales Start Date
Public Sales End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Private Sale
Pre-sale Price
Public Price
Platform
Soft cap
Hard cap

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Cryptourism (CTR)

Cryptourism (CTR)

Add a News