ENEDEX-logo

ENEDEX (ENE)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Enerji

ENEDEX nedir? Enerji, DeFi inovasyonuna katılan en son varlık sınıfıdır. DEX, gelecekte enerji ticaretinin yürütüleceği yeni bir yol getiriyor ve herkes için demokratikleştirilmiş küresel erişim ile sansüre dayanıklı ve şeffaf bir evrene giriyor. Ortalama bir kişinin enerji varlıklarına küçük bir miktar ticaret yapması veya yatırım yapması zordur. Enerji varlıklarının tokenleştirilmesi, pazara erişim, coğrafi engeller, yüksek

ENEDEX nedir?
Enerji, DeFi inovasyonuna katılan en son varlık sınıfıdır. DEX, gelecekte enerji ticaretinin yürütüleceği yeni bir yol getiriyor ve herkes için demokratikleştirilmiş küresel erişim ile sansüre dayanıklı ve şeffaf bir evrene giriyor.

Ortalama bir kişinin enerji varlıklarına küçük bir miktar ticaret yapması veya yatırım yapması zordur. Enerji varlıklarının tokenleştirilmesi, pazara erişim, coğrafi engeller, yüksek işlem maliyetleri ve likidite kısıtlamaları ile bağlantılı giriş engellerini ortadan kaldırır.

ENEDEX, madencilerin teminatlı sentetik varlıkları güvenli bir şekilde ihraç etmeleri için bir piyasa, tüccarların bunlara maruz kalmaları için bir piyasa ve girişimcilerin sürdürülebilir bir ortam yaratarak enerji geçişini hızlandıran yeni projeler geliştirmeleri için bir platform sağlar.

Enerji Ticaretinde Öncü
ENEDEX, enerji varlıklarının ticaretine odaklanan dünyanın ilk çapraz zincir DEX’idir. Çapraz zincir ve kuantum dirençli olmak, kullanıcılarına üstün birlikte çalışabilirlik ve siber güvenlik sağlar.
Kapsamlı
İşlem Arayüzü Merkezi olmayan bir borsa olmanın yanı sıra ENEDEX, kaldıraç ve marj ticareti, enerji seçenekleri ve vadeli işlem ticaretinin yanı sıra veri hizmetleri ile otomatik ticaret API’si sağlar.
Sermayeye Sorunsuz Erişim
ENEDEX Kickstarter aracılığıyla sermaye artırarak blok zinciri yenilenebilir enerji projenizi başlatan ilk kişi olun. Listeleme için şimdi başvurun!

Date Information: 18 April 2021 — 28 August 2021
PreICO Start Date
PreICO End Date
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
ICO Price
Soft cap
Token supply
Total token for sale
Country
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

ENEDEX (ENE)

ENEDEX (ENE)

Add a News