Etherdieum

Etherdieum (ED)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Etherdieum, katılımcılara benzersiz bir yardımcı program ve avantajlar sunan, blok zinciri destekli bir sistemdir. Etherdieum ağı, kripto para birimi değişimi, topluluk pazarlaması, görüntülü arama uygulaması ve ödeme ağ geçidi dahil olmak üzere bir dizi birbirine bağlı ve çok yönlü sektörden yararlanır. Etherdieum, katılımcıların kazançlı kriptosfere anında ve güvenli erişimini sağlayarak mevcut pazar alternatiflerinin karşılaştığı zorlukları

Etherdieum, katılımcılara benzersiz bir yardımcı program ve avantajlar sunan, blok zinciri destekli bir sistemdir. Etherdieum ağı, kripto para birimi değişimi, topluluk pazarlaması, görüntülü arama uygulaması ve ödeme ağ geçidi dahil olmak üzere bir dizi birbirine bağlı ve çok yönlü sektörden yararlanır. Etherdieum, katılımcıların kazançlı kriptosfere anında ve güvenli erişimini sağlayarak mevcut pazar alternatiflerinin karşılaştığı zorlukları çözmeye kendini adamıştır.

Benzersiz blok zinciri destekli ekosistemimiz, tüm katılımcılarımıza mükemmellik sunmak ve merkezi olmayan teknolojilerle ilişkili faydaları fark etmelerini ve bunlardan yararlanmalarını sağlamak için tasarlanmış uygulamalar, ürünler ve hizmetlerden oluşur. Blockchain teknolojisi, şeffaflık, güvenilirlik ve performans değerlerini kullanarak dijital ortamı dönüştürüyor. Etherdieum, fırsatları ve refahı tüm katılımcılara genişletmek için bu faydalardan yararlanacak. Dahası, Etherdieum Coin, kullanıcıları ağa katılmaya teşvik ederek, kripto para biriminin potansiyelini ilk elden deneyimlemelerini sağlayacak.

Etherdieum jetonu ICO satışında sadece 1 $ ‘a satılıyor. Daha müreffeh olmanın bu kadar uygun maliyetli bir yolunu nerede bulacaksınız? Birlikte çalışabilir işlevleri destekleyen ve kolaylıkla işlem yapılabilen ERC-20 belirteç protokolüne dayalı olarak bu belirteci alın. Tutarlı büyüme ve getiri oranındaki artış sadece Etherdieum madeni parası ile sağlanır. Tüm madeni para sahipleri, daha düşük işlem maliyetleri, indirimler, geri ödeme, ödüller gibi avantajlardan yararlanacak. Avantajlar inanılmaz. Tek bir saniyenizi bile boşa harcamayın. Resmi web sitesini ziyaret edin ve daha fazlasını öğrenin!

Date Information: 22 February 2021 — 03 May 2021
PreICO Start Date
PreICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Etherdieum (ED)

Etherdieum (ED)

Add a News