Evaluation

4.67 / 5

Website Whitepaper
FlyAmanita

Fly Amanita (FLY)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Fly Amanita, Amanita Mantarlarının hem farmasötik ürünler üretmek hem de rehabilitasyon kullanım vakalarının bilimsel araştırması için potansiyelini ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır. Fly Amanita, son 3 yıldır dünya çapında kurutulmuş Amanita Muscaria (diğer adıyla Fly Agaric) mantarları üretip satmaktadır. Bu mantar pazarındaki deneyimleri, iki yeni iş fırsatını ortaya çıkardı: Farmasötiklerin Muscimol, Ibotenic asit ve Muscarine gibi kimyasal

Fly Amanita, Amanita Mantarlarının hem farmasötik ürünler üretmek hem de rehabilitasyon kullanım vakalarının bilimsel araştırması için potansiyelini ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır. Fly Amanita, son 3 yıldır dünya çapında kurutulmuş Amanita Muscaria (diğer adıyla Fly Agaric) mantarları üretip satmaktadır. Bu mantar pazarındaki deneyimleri, iki yeni iş fırsatını ortaya çıkardı: Farmasötiklerin Muscimol, Ibotenic asit ve Muscarine gibi kimyasal bileşiklere olan talebi ve sağlık hizmetlerinde olası rehabilitasyon uygulamaları.

Sonuç olarak, Fly Amanita, Amanita Muscaria mantarları için çıkarılabilen bu bileşiklere olan talebi üretmeyi ve karşılamayı amaçlamaktadır.

Şirket ayrıca kronik ağrı, uykusuzluk, adet ağrısı, travma sonrası stres, güven eksikliği, benlik saygısı, üretkenlik, depresyon ve daha pek çok şeyin rehabilitasyonu için Amanita Muscaria ile ilgili sağlık uygulamaları araştırmalarına yatırım yapmaya kararlı. Bu uygulamalar bulunduğunda Fly Amanita, bu tür tedaviler için AB’de ilk rehabilitasyon merkezini kurmayı planlıyor.

Date Information: 22 April 2021 — 06 June 2021
PreICO Start Date
PreICO End Date
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
PreICO Price
ICO Price
Token Standard
Token supply
Available for token sale
Country
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Bonus

• 1. Tur (17 Mayıs – 23 Mayıs): 3.000.000 FLY @ 0.026 USD (% 35 indirim)

• 2. Tur (24 Mayıs – 30 Mayıs): 5.250.000 FLY @ 0.03 USD (% 25 indirim)

• 3. Tur (31 Mayıs – 6 Haziran): 6.750.000 FLY @ 0.04 USD (% 0 indirim)

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Fly Amanita (FLY)

Fly Amanita (FLY)

Add a News