It carries a GREAT RISK as Social Media Accounts / Website are not active.

HQZCASH

HQZCASH

   

Website: DEACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 2 May 2021

ICO Diğer

NPI blok zinciri, HQZ danışmanlık şirketi içinde akıllı sözleşmeleri ortaya çıkarabilir. Böylelikle ekosisteme katılan herhangi bir firma ile birlikte çalışmak mümkün olacak. Böylece, NPI blok zinciri çeşitli diğer faaliyet alanlarına izin verir. Bu nedenle kripto para birimimizi kendi Blockchain teknolojisiyle geliştirmeye karar verdik. Her işlem Blockchain’e kaydedilecek ve bir Oracle aracılığıyla minotere edilebilir. Ayrıca, her

NPI blok zinciri, HQZ danışmanlık şirketi içinde akıllı sözleşmeleri ortaya çıkarabilir. Böylelikle ekosisteme katılan herhangi bir firma ile birlikte çalışmak mümkün olacak. Böylece, NPI blok zinciri çeşitli diğer faaliyet alanlarına izin verir.
Bu nedenle kripto para birimimizi kendi Blockchain teknolojisiyle geliştirmeye karar verdik. Her işlem Blockchain’e kaydedilecek ve bir Oracle aracılığıyla minotere edilebilir. Ayrıca, her işlem NPI blok gezgini aracılığıyla görülebilir. Bu şekilde, kripto para biriminin kullanıcıları, tüm faaliyetlerin tam şeffaflığı sayesinde rahat olacak.

Date Information: 17 March 2021 — 17 March 2025
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

HQZCASH

HQZCASH

Add a News