kardiachain

KardiaChain (KAI)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

KardiaChain hakkında Blockchain, performans ve ara bağlantıda bir değiş tokuş ile benzersiz bir ademi merkeziyetçilik ve şeffaflık seviyesi sunar. Öngörülebilir bir gelecekte, blockchain çözümlerinin, özellikle akıllı sözleşmelerin, insanların rahatlıkla ve günlük durumların her alanında güvensiz bir anlaşmaya varmalarına yardımcı olacağına inanılıyor. Bununla birlikte, bunu başarmak için mevcut yaklaşımlar ya diğerlerini geçersiz kılmak için inşa edilmiştir

KardiaChain hakkında
Blockchain, performans ve ara bağlantıda bir değiş tokuş ile benzersiz bir ademi merkeziyetçilik ve şeffaflık seviyesi sunar. Öngörülebilir bir gelecekte, blockchain çözümlerinin, özellikle akıllı sözleşmelerin, insanların rahatlıkla ve günlük durumların her alanında güvensiz bir anlaşmaya varmalarına yardımcı olacağına inanılıyor. Bununla birlikte, bunu başarmak için mevcut yaklaşımlar ya diğerlerini geçersiz kılmak için inşa edilmiştir ya da katılımcı zincirlerde önemli bir değişiklik gerektirmektedir. KardiaChain? Asimilasyon olmadan bir entegrasyon? hem son kullanıcının hem de geliştiricinin bakış açısından basitliğe ve kullanım kolaylığına odaklanan yaklaşım. KardiaChain ekibi, hem mevcut hem de gelecek blockchain platformları arasında zincirler arası işlemleri kolaylaştırmak için Dual master node (veya kısaca Dual node) adı verilen invaziv olmayan bir çözüm geliştirdi. KardiaChain’in nihai hedefi, geliştiricilerin birden fazla blok zincirinde çalışabilen, yani maliyetleri optimize eden ve tıkanıklığı önleyebilen ve diğer zincirlerdeki akıllı sözleşmelerle güvenilir ve güvenli bir şekilde iletişim kurabilen akıllı sözleşmeleri kolayca oluşturabilecekleri birleşik bir ekosistem oluşturmaktır.

Date Information: 01 June 2019 — 07 April 2020
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Token supply
Fundraising Goal
Available for token sale
Prohibited Countries
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

KardiaChain (KAI)

KardiaChain (KAI)

Add a News