Lithosphere-Network-logo

Lithosphere (LITHO)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 7 February 2022

IEO Yapay Zeka

Lithosphere projesi, kapsayıcı merkezi olmayan platformun hedefine ulaşmak için bir BFT algoritması, yeni bir belirteç standardı, Litho para birimi (LITHO) ve bir anahtar dağıtım mekanizması yarattı. Yerel belirtecin tasarımı çoğunlukla aşağıdaki beş öğeden oluşur: Sayı. Toplamda bir milyar jeton mevcuttur. Bu miktar, jetonun kabul edilebilir bir fiyattan piyasaya sürülmesine ve oradan istikrarlı bir şekilde büyümeye

Lithosphere projesi, kapsayıcı merkezi olmayan platformun hedefine ulaşmak için bir BFT algoritması, yeni bir belirteç standardı, Litho para birimi (LITHO) ve bir anahtar dağıtım mekanizması yarattı. Yerel belirtecin tasarımı çoğunlukla aşağıdaki beş öğeden oluşur:

 1. Sayı. Toplamda bir milyar jeton mevcuttur. Bu miktar, jetonun kabul edilebilir bir fiyattan piyasaya sürülmesine ve oradan istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmesine izin verecektir.
 2. Jetonları dağıtmak için bir sistem. Enflasyon olmaması fikrine ulaşmak için token arzı sınırlandırılmalıdır. Bu, ilk üyelere fayda sağlar ve sistemi uzun vadede daha kararlı hale getirir.
 3. Belirteçlerin tahsisi. Merkezi olmayan kavramı gerçekleştirmek için token dağılımı uygun şekilde dengelenmelidir. Litosfer ekibine sürekli bağlılıkları ve Lithosphere’in zincirler arası, organizasyonlar arası ve çapraz veri kaynağı inisiyatiflerinde kapsayıcılığını teşvik etme çabaları nedeniyle %10’luk bir oran veriyoruz. Ayrıca, Lithosphere’in muhasebe düğümleri, sıradan halka açık zincirlerden daha karmaşık işlevler gerçekleştirdiğinden, toplamın yaklaşık üçte birini alacaklardır. Kalan kısım çevre dostu binalar için kullanılacaktır.
 4. Çevre dostu yapı. Fonların yarısından fazlası, özellikle zincirler arası, organizasyonlar arası ve çapraz veri özellikleri açısından projenin gelişmesine yardımcı olmak için Vakfa gidecek. Zincirde ek değerin iletilmesine izin vermek ve yeni akıllı sözleşme uygulamalarının geliştirilmesine yardımcı olmak için proje ayrıca bir belirteç değişim mekanizması gerektirecektir.
  5.Yakıtlar ve madenciler Dağıtılmış bir düğüm kontrol sisteminde, Litosfere bir dizi değer girecektir. Belirteçleri kontrol etmek için zincir çok sayıda dağınık düğüm gerektirir. Ne kadar çok düğüm varsa, zincir o kadar güvenli olur ve zincirin değeri arttıkça daha fazla düğüm gerekir. Zincir, düğüm sayısını ve hesaplama gücünü sürdürmek için jetonları serbest bırakarak ve hizmet ücretlerini alarak madencileri telafi etmelidir.
Date Information: 08 October 2021 — 18 November 2022
IEO Start Date
IEO End Date
Finance Information
Ticker
IEO Price
Platform
Token supply
Total token for sale

Jeton dağıtımı:

 • Whitelist Özel Satışı – %5
 • Özel jeton satışı %1 – %5
 • Danışmanlar – %5
 • Takım – %20
 • Özel satış 2 – 5%
 • İlk Özel Satış – %5
 • Ortaklar – %5
 • Halka açık satış IEO / SHO – %5
 • Farkındalık Kasası – %5
 • LP Stake – 20%
 • Geliştirme / Ödüller / Güncellemeler – %15
 • Sosyal Sorumluluk (Geri Verme) – %5
Road Map
Q3 2021

Ağ konseptini sonlandır

Çekirdek geliştirme ekibi oluşumu

Lithopshere whitepaper yayınlandı

Önemli ortaklıklar kurun

Önemli duyurular

Q4 2021

NFT DEX Test Ağı

Medya varlığı

Yeni belirteç standardını tanıtın - LEP100

Yerel Litho belirteci kullanılarak Litosfer ağında yönetişimin tanıtılması.

Litho token ön satışı

Q1 2022

Jot NFT Platform test ağının lansmanı

Zincirler arası cüzdanı başlatın - Thanos Cüzdan

Takım genişletme

Q2 2022

Jot Art NFT pazar yeri ana ağı canlı.

DNN'leri LithoSwap'ta uygulayın

Litosfer çekirdek ekip büyütme.

Litho ağ test ağını kurun

Halka Açık Token satışı / IEO.

Q3 2022

DNN'leri Thanos Cüzdanında uygulayın.

JOT Token Özel Satışı

Blockchain'de merkezi olmayan topluluk destekli konser

Platformunun geliştirilmesine başlayın - Fleek

Jot Art SDK'yı Yayınlayın

Litho Launchpad'i Başlatın

JOT NFT Platformunda blockchain mobil oyununu yayınlayın

LAX - Algoritmik Stabilcoin

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Lithosphere (LITHO)

Lithosphere (LITHO)

Add a News