lukso

LUKSO (LYXE)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

LUKSO, yaşam tarzı alanına adanmış Yeni Yaratıcı Ekonomiler için Blockchain’dir. Markaların, yenilikçilerin ve yaratıcıların blok zinciri uygulamaları kullanması ve inşa etmesi ve yeniliği bir sonraki seviyeye taşıması için merkezi olmayan bir ekosistem. Moda öğelerinin, tamamen sanal moda öğelerinin kimlik doğrulamasından, topluluk simgeleri oluşturmaya ve yaratıcılar, tasarımcılar ve sanatçılar için bağış toplama mekanizmalarına kadar. Yaşam Tarzı

LUKSO, yaşam tarzı alanına adanmış Yeni Yaratıcı Ekonomiler için Blockchain’dir. Markaların, yenilikçilerin ve yaratıcıların blok zinciri uygulamaları kullanması ve inşa etmesi ve yeniliği bir sonraki seviyeye taşıması için merkezi olmayan bir ekosistem. Moda öğelerinin, tamamen sanal moda öğelerinin kimlik doğrulamasından, topluluk simgeleri oluşturmaya ve yaratıcılar, tasarımcılar ve sanatçılar için bağış toplama mekanizmalarına kadar. Yaşam Tarzı ve Blok Zinciri alanındaki önemli figürler tarafından inşa edin ve destekleyin, bugün görülmemiş yeni bir dijital gelecek getirin.

Date Information: 27 May 2020 — 21 February 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Hard cap
Raised
Token supply
Fundraising Goal
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

LUKSO (LYXE)

LUKSO (LYXE)

Add a News