200.200-YFIMX-LOGO

MAXCoin (YFIMX)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

YFIMX, fütüristik bir fintech platformu inşa ediyor. Son derece gelişmiş AI platformumuz aracılığıyla günlük kullanıcılarımıza servetlerini artırmaları için basit bir kullanıcı deneyimi sunacağız. Hem merkezi olmayan finansın (DeFi) hem de geleneksel yatırımların faydalarının yanı sıra günlük işlemlerde nakit kullanma becerisini birleştiriyoruz. Kullanıcılar servetlerinin arttığını ve bunu günlük ihtiyaçları için nakit olarak kullanacaklarını görecekler. YFIMX, kullanıcıların

YFIMX, fütüristik bir fintech platformu inşa ediyor. Son derece gelişmiş AI platformumuz aracılığıyla günlük kullanıcılarımıza servetlerini artırmaları için basit bir kullanıcı deneyimi sunacağız. Hem merkezi olmayan finansın (DeFi) hem de geleneksel yatırımların faydalarının yanı sıra günlük işlemlerde nakit kullanma becerisini birleştiriyoruz. Kullanıcılar servetlerinin arttığını ve bunu günlük ihtiyaçları için nakit olarak kullanacaklarını görecekler.
YFIMX, kullanıcıların daha fazla YFIMX token sahibi hissesini alabileceği ve kazanabileceği platformun bel kemiğidir, tokenlerin geri alımı ve yakılmasının yanı sıra bir token hazinesi aracılığıyla şirketin genel kârından da faydalanacaktır. YFIMX Token sahipleri, indirimli ücretten yararlanacak ve ayrıca platform protokollerinin yönetişimine oy verebilecek.

Date Information: 16 October 2020 — 02 May 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Token supply
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

MAXCoin (YFIMX)

MAXCoin (YFIMX)

Add a News