Mindsync (MAI)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Mindsync hakkında MindSync, bir Hizmet Olarak Yapay Zeka ve Hizmet Olarak Uzman platformudur. Topluluk içindeki yarışmaları ödüllendirerek veya depomuzdaki çok çeşitli üretime hazır çözümler arasından seçim yaparak yaratılan yapay zeka tabanlı çözümlerle müşterilerin iş sorunlarını çözmeye yardımcı olmaya çalışıyoruz. Giriş AI teknolojileri çağı iyi ve gerçekten üzerimizde. The Matrix gibi filmler bize akıllı makinelerin felaket

Mindsync hakkında
MindSync, bir Hizmet Olarak Yapay Zeka ve Hizmet Olarak Uzman platformudur. Topluluk içindeki yarışmaları ödüllendirerek veya depomuzdaki çok çeşitli üretime hazır çözümler arasından seçim yaparak yaratılan yapay zeka tabanlı çözümlerle müşterilerin iş sorunlarını çözmeye yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Giriş

AI teknolojileri çağı iyi ve gerçekten üzerimizde. The Matrix gibi filmler bize akıllı makinelerin felaket getiren etkilerini gösterirken, yapay zeka teknolojilerinin bugün işletmelere sağladığı büyük faydaları görmezden gelemeyiz. AI teknolojilerinin kullanımı, operasyonel maliyetleri düşürmeye, verimliliği artırmaya, geliri artırmaya ve müşteri deneyimini büyük ölçüde iyileştirmeye yardımcı olabilir. Ve bizden habersiz olarak, hayatımızı kolaylaştıran akıllı cihazlarla çevriliyiz.

Yapay Zekanın Geleceği Parlak

Dünyanın dört bir yanındaki işletmeler, yapay zeka teknolojilerinin süreçlerine getirebileceği müthiş güç ve yeteneklerin farkına varıyor. Bilişsel ve AI sistemlerine yapılan küresel harcamaların, geçen yıl harcanan miktardan% 50’den fazla bir artışla 2018’de 19 milyar doları geçeceği tahmin ediliyor. Bu, küresel işletmelerin yapay zeka teknolojilerini kullanarak rekabet avantajı elde etme konusundaki muazzam ilgisini gösteriyor. Bununla birlikte, büyüyen herhangi bir pazar gibi, AI pazarı da, ele alınmazsa, bu gerçekten dönüştürücü teknolojinin etkili bir şekilde kullanılmasını engelleyebilecek belirli acı noktalarından muzdariptir.

AI Pazarının Sorunlu Noktaları

Yapay zeka teknolojisinden yararlanma yolundaki sorunlu noktalar:

1. Yeterli uzman eksikliği.
2. Yüksek bilgi işlem gücü talebi ve nihayetinde maliyetler.
3. Entegrasyon ve adaptasyondaki karmaşıklık.
4. Güvenlik Başlıkları.

MindSync’in Çözümü Var

MindSync, makine öğrenimi (ML), bilgisayarla görme (CV), derin öğrenme (DL), doğal dil işleme (NLP) gibi AI teknolojileri aktif alanında bir uzmanlar topluluğu oluşturmak için birleşik bir platform oluşturuyor. veri bilimi. Bu topluluk, her ölçüt işletmeleri için son teknoloji ürünü yapay zeka tabanlı çözümlere erişmeleri için bir iletişim kaynağı olacak

MindSync nasıl çalışır?

MindSync platformunda, müşteriler bir meydan okuma / rekabet yaratarak iş sorunlarına özel yapay zeka tabanlı bir çözüm oluşturulmasını isteyebilirler. Bu meydan okuma, tüm topluluk üyeleri tarafından görülebilir. Platformdaki ilgilenen uzmanlar, onu yöneten hüküm ve koşulları anladıktan sonra yarışmaya katılımlarını kaydedecekler. Çözümü başarıyla oluşturan uzman (birey veya ekip), girişlerini müşterinin yanı sıra topluluktaki diğer uzmanların incelemesine sunacaktır. İnceleme başarılı olduktan sonra müşteri, iş süreçlerine kolayca entegre edilebilen çözümü satın alır. MindSync ayrıca hazır yapay zeka tabanlı çözümler ve bir müşterinin arayabileceği eğitim veri kümeleri için bir havuz olacak.

Bunların dışında MindSync platformu, kripto madenciliği çiftlikleriyle stratejik olarak ortaklık kurmaya ve bazı topluluk üyeleri arasında kullanılabilecek bilgi işlem gücünün bir kısmından yararlanmaya çalışacak. Bu, bilgi işlem yeteneklerinden yararlanmak için yüksek maliyetleri azaltmaya yardımcı olacaktır.

MindSync, hazır bir uzman topluluğu aracılığıyla çok çeşitli işletmeler için daha iyi ve daha ucuz AI çözümleri sağlama misyonunu üstlenmiştir. Müşteriler, platformdaki yetenek seçiminde şımarık olurken, topluluk üyeleri ayrıca ödüller kazanmak ve deneyim alışverişinde bulunmak ve kişisel ve profesyonel gelişim için benzer düşünen kişilerle etkileşim kurmak için bir platform elde ediyor. MindSync’in en önemli amacı, sonunda kendi kendine sürdürülebilir olacak bir DAO oluşturmaktır.

Blockchain ve Token

Mindsync, herhangi bir değişikliğe karşı koruma sağlamak ve platformu merkezden uzaklaştırmak için ML çözümlerinin, veri kümelerinin, derecelendirmelerin ve diğer platform meta verilerinin karmalarını korumak için bir blok zinciri kullanacaktır. Akıllı sözleşmeler, otomasyon için ve platform kullanıcılarına garanti görevi görür. Her katılımcı jetonları tüm etkileşimlerde aracı olarak kullanır.

Mindsync, iş modeli olarak kademeli olarak DAO’yu (“merkezi olmayan özerk organizasyon”) uygulayacaktır.

Ayrılık Düşünceleri

Dünya, yapay zeka teknolojilerini tam olarak benimsemeye hazır olduğundan, pazardaki kesinti zamanı geldi. MindSync, sahadaki en iyi yetenekleri tek bir ekosistem içerisinde bir araya getiren sezgisel ve sağlam platformu ile mevcut durumdaki bu bozulmayı yaratmanın ön saflarında yer almaktadır. Düşük maliyetler ve gelişmiş güvenlik sağlayarak, yapay zeka ile ilgili her şey için başvurulacak platform olmayı hedefliyor.

Date Information: 01 March 2019 — 31 March 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Raised
Token supply
Prohibited Countries
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Mindsync (MAI)

Mindsync (MAI)

Add a News