MinePlexBanking

MinePlex Banking

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Finans Hizmetleri & Bankacılık

MinePlex Banking, kendi likit jetonuna sahip yeni nesil bir mobil kripto bankadır. Proje, geleneksel finansal sistemler, blok teknolojisi ve mobil uygulamalar arasında olağanüstü bir dengeye dayanıyor. MinePlex Banking’in amacı, dünyanın her yerinde kripto para birimlerinin günlük kullanımı için güvenilir ve kullanışlı bir mobil kriptografik banka oluşturmaktır: faturaları ödemek, mal satın almak, varlıkları kurtarmak ve büyütmek.

MinePlex Banking, kendi likit jetonuna sahip yeni nesil bir mobil kripto bankadır. Proje, geleneksel finansal sistemler, blok teknolojisi ve mobil uygulamalar arasında olağanüstü bir dengeye dayanıyor.

MinePlex Banking’in amacı, dünyanın her yerinde kripto para birimlerinin günlük kullanımı için güvenilir ve kullanışlı bir mobil kriptografik banka oluşturmaktır: faturaları ödemek, mal satın almak, varlıkları kurtarmak ve büyütmek.

MinePlex Banking’in misyonu, Blockchain’in etkisini genişletmek ve bunu kapsamlı bir şekilde gerçek yaşam alanlarına entegre etmektir. Madencileri ve sıradan kullanıcıları ayıran kripto para dünyasına erişim söz konusu olduğunda kısıtlamaları kaldırmak istiyoruz. Kripto para birimleri ve Fiat’ı kullanmak için uygun fiyatlı, net ve basit finansal araçlar sunmak istiyoruz.

Projeyi uygulamak için, basitlik gibi avantajları bir araya getiren bir Liquid Proof-of-Stake (LPoS) konsensüs algoritması ile kendi benzersiz blok zincirimizi geliştiriyoruz: işletim hızı ve ademi merkeziyet.

MinePlex banka kartının serbest bırakılması, kripto para birimini her gün herhangi bir kısıtlama veya fazla ödeme ücreti olmadan kullanmanıza izin verecektir. Sistemin kendi belirteci, hizmetin tüm avantajlarına erişim sağlayacaktır. Özel özelliklerimizden biri, proje kullanıcıları tarafından oluşturulan jetonların MinePlex Bankacılık listesine kademeli olarak eklenmesi olacaktır. MinePlex Bankacılık kartları tüm dünyada Visa, MasterCard ve UnionPay gibi ödeme sistemleriyle uyumlu olacaktır.

Date Information: 17 September 2020 — 17 September 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Available for token sale
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

MinePlex Banking

MinePlex Banking

Add a News