Evaluation

5.00 / 5

Website Whitepaper
Polkalokr

Polkalokr

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Polkalokr, kullanıcılara kripto ile desteklenen çevrimiçi bankacılık platformlarının (ve çok daha fazlasının) yeteneklerini sağlayan birinci sınıf, çok kanallı bir dijital deneyim platformu oluşturmaktır. Kriptonun herkes tarafından erişilebilir olması gerektiğine inanıyor ve giriş için teknik engelleri yıkmayı amaçlıyoruz. En önemlisi, tüm Polkalokr ürünleri gözetim altında olmadığı için fonlarınızın kontrolünü elinizde tutarsınız. Polkalokr Internals Nihayetinde üçüncü tarafların

Polkalokr, kullanıcılara kripto ile desteklenen çevrimiçi bankacılık platformlarının (ve çok daha fazlasının) yeteneklerini sağlayan birinci sınıf, çok kanallı bir dijital deneyim platformu oluşturmaktır. Kriptonun herkes tarafından erişilebilir olması gerektiğine inanıyor ve giriş için teknik engelleri yıkmayı amaçlıyoruz. En önemlisi, tüm Polkalokr ürünleri gözetim altında olmadığı için fonlarınızın kontrolünü elinizde tutarsınız.
Polkalokr Internals
Nihayetinde üçüncü tarafların tüm özelliklerimizi ve faydalarımızı müşterilerine sağlamak için çözümümüzle entegre olmasına izin verecek API tabanlı mimari.
Polkalokr Dış Ürünleri
Kripto alanındaki kullanıcı deneyimleri için standardı belirleyecek müşteri odaklı bir platform. Artık TX ID’leri ve GAS ile uğraşmak yok … Polkalokr bunu sahne arkasında yapıyor.

Date Information: 07 April 2021 — 07 June 2021
IDO Start Date
IDO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Token supply
Sold on pre sale
Available for token sale
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Polkalokr

Polkalokr

Add a News