Saito_logo-150x150

Saito (SAITO)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Saito, birinci katman bir blok zinciridir. Ağ, yalnızca madencilere ve pay sahiplerine değil, aynı zamanda ağdaki kullanıcılara veri hizmetleri sunan ağdaki düğümlere de ödeme yaparken Bitcoin’den daha güvenli olduğu için dikkat çekicidir.

Saito nedir
Saito, blok zinciri uygulamalarını doğrudan tarayıcınızda çalıştıran bir Web3 Vakfı hibe alıcısıdır. Ağ, madenciler veya paydaşlar yerine ISS’lere ödeme yaparak, maliyetleri Infura gibi yağmacı tekellere aktarmak yerine Web3 projelerinin altyapıyı kendi kendine finanse etmesine izin veriyor.

Saito, işlem ücretlerinin toplanmasını ve paylaşılmasını teşvik eden bir fikir birliği mekanizmasına dairesel bir hesap defteri bağlayarak, iş kanıtı ve kanıtı blok zincirlerinde ölçeklendirmeyi engelleyen toplu eylem sorunlarını düzeltir. Ortaya çıkan ağ, yalnızca madencilik ve stake etme için değil, ağa ekonomik değer katan tüm faaliyetler için ödeme yapar. Bu süreçte Saito, diğer saldırıların yanı sıra çoğunluğu tamamen ortadan kaldırır.

Date Information: 22 April 2021 — 23 April 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Token supply
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Saito (SAITO)

Saito (SAITO)

Add a News