Standard

Standard (STND)

   

Website: ACTIVE / Social Media: ACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Standart Protokol, sentetik varlıklar için ilk Collateralized Rebasable Stablecoin (CRS) protokolüdür ve Polkadot ekosisteminde çalışacaktır. Likidite birleştirme için yeni bir paradigma sunar. Önceki nesil algoritmik stablecoin’lerin aksine, Standard her çağda stablecoin arzını yeniden artırıyor. Hareket edecek Yerleşik bir AMM aracılığıyla kaldıraçlı ticaret ve arbitrajı mümkün kılmak için diğer paraşütlerin finansal faaliyetleri için katalizör olarak. Ayrıca,

Standart Protokol, sentetik varlıklar için ilk Collateralized Rebasable Stablecoin (CRS) protokolüdür ve Polkadot ekosisteminde çalışacaktır. Likidite birleştirme için yeni bir paradigma sunar. Önceki nesil algoritmik stablecoin’lerin aksine, Standard her çağda stablecoin arzını yeniden artırıyor. Hareket edecek
Yerleşik bir AMM aracılığıyla kaldıraçlı ticaret ve arbitrajı mümkün kılmak için diğer paraşütlerin finansal faaliyetleri için katalizör olarak. Ayrıca, merkezi olmayan bir oracle yoluyla sentetik varlık piyasaları için bir protokol içerecektir.
Bu yazıda, sentetik varlıklar için Collateralized Rebasable Stablecoin (CRS) protokolü olan Standard Protocol’ü tanıtıyoruz. Belge, zincirler arası entegrasyonu, mekanizmaları ve modülleri kapsar.

Date Information: 29 April 2021 — 30 April 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Token Standard
Token supply
Fundraising Goal
Min / Max personal cap
WhiteList
KYC

Additional links
Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

Standard (STND)

Standard (STND)

Add a News