WINSSHI

   

Website: DEACTIVE / Social Media: DEACTIVE Last Check Date : 25 August 2022

ICO Diğer

Hızla büyüyen oyun endüstrisi, en büyük eğlence sektörlerinden biridir. Blockchain teknolojisi ve Kripto para birimlerinin ortaya çıkmasıyla birlikte, oyun endüstrisi, veri işleme ve hızlı güvenlik sağlama konusunda ilerlemiştir. Blockchain endüstrisi bu milyar dolarlık endüstriyi döndürecek kullanıcıları için daha güçlü, güvenilir ve sağlam bir platforma dönüştü. Bu büyüyen sektörden gelir elde etmek için oyun geliştiricileri sürekli olarak

Hızla büyüyen oyun endüstrisi, en büyük eğlence sektörlerinden biridir. Blockchain teknolojisi ve Kripto para birimlerinin ortaya çıkmasıyla birlikte, oyun endüstrisi, veri işleme ve hızlı güvenlik sağlama konusunda ilerlemiştir. Blockchain endüstrisi bu milyar dolarlık endüstriyi döndürecek kullanıcıları için daha güçlü, güvenilir ve sağlam bir platforma dönüştü. Bu büyüyen sektörden gelir elde etmek için oyun geliştiricileri sürekli olarak standart çevrimiçi gibi GÜVENLİ yollar arıyor.

Winsshi, kendi başına benzersiz olan, etkileşimi eğlenceli, sağlam ve güvenli bir platform olan Ethereum blok zincirine dayanan ilk gerçek merkezi olmayan oyun platformudur. WINSSHI belirteçleri (WNS), oyun içi satın alımlarda kullanılabilen ve oyun oynarken gerçek dünya para birimlerini kazanabilen özel bir kripto para birimidir. Platformumuz hem oyuncular hem de oyun geliştiriciler için ek bir avantajdır. WINSSHI, oyun endüstrisini inanılmaz bir aşamaya taşımak için burada.

Date Information: 10 August 2020 — 14 February 2021
ICO Start Date
ICO End Date
Finance Information
Ticker
Accepted species
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Raised
Token supply
Sold on pre sale
Prohibited Countries
WhiteList
KYC

Widget

How To get a verified Project status?

To pass the verification you need to place a our logo on the main page of your website and make an announcement of the listing in your social network accounts. Send us the email in reply with confirmation of the link placement.

WINSSHI

WINSSHI

Add a News