Busy_logo-150x150

Busy

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Busy, e-ticaret platformları için merkezi olmayan ve dağıtılmış bir blockchain motorudur. Serbest çalışanlar için merkezi olmayan bir platform geliştiriyoruz, ancak blockchain motoru, akıllı sözleşmeler yoluyla bir avantaj görecek herkes için mevcut olacak.

Busy Nedir?

İlk başta, The Busy çözebileceği birçok sorun olduğu için e-ticarette serbest sektöre odaklanacak. Merkezi olmayan serbest çalışma platformu, benzersiz busy motoru temel alınarak inşa edilecek ve platform, bunun vazgeçilmez bir parçası olacak olan blok zincirine bağlanacak. Üstelik şeffaflığı ve benzersiz araçlarıyla platform, mevcut çözümlerden daha güvenilir ve güvenli olacaktır.

Platform, kaliteli teklifler ve hizmetler arayan herkes için merkezi olmayan bir ekosistem sağlayacak. Ücretleri yönetecek, kontrol edecek veya toplayacak merkezi bir otorite olmayacak; kullanıcıların kendileri tüm ekosistemin bir parçası olacaktır. Faydalı stake etme sayesinde, her freelancer ürünlerini slotta sunma fırsatına sahip olacak ve% 33 stake ödülü alacak. Slotun boyutu ve nihai bahis ödülü miktarı, aktif stake adreslerinin sayısına göre yalnızca kullanıcıya bağlı olacaktır. Coinleri Borsada çekip sonunda satmak ve ekosisteme ek likidite sağlamak da mümkün olacak.

Meşgul çözümü, akıllı sözleşmelerle teknolojide bir avantaj görecek herkese dağıtılabilir.

Çözüm

  • DAO motoru
  • Kullanıcılar merkezi olmayan ekosistemin parçası
  • Merkezi Olmayan Yönetişim
  • Platform ücreti yok, herkes için şeffaflık
  • Fayda stake etme / kredi sistemi
  • Konsey tahkim
  • Düşük kaliteli ve spam tekliflerinin ortadan kaldırılması
  • NFT’ler – gerçek haklar ve telif hakkı
  • Akıllı sözleşmeler
Tarih Bilgileri: 21 Nisan 2021 — 21 Haziran 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Token Standard
Raised
Toplam Token
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Busy

Busy

Haber ve Yorum Ekle