Değerlendirme

N/A

Web Sitesi Whitepaper
CannaBCoin

Cannabcoin

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Mevcut yasal kenevir ödemelerinde sorunlar var ve CannaBCoin (CBDC) bu sorunların çözümü. CannaBCoin, yasal kenevir endüstrisi için merkezi olmayan bir ödeme ağı sağlayacaktır. CannaBCoin, CannaBCoin Alliance’ı oluşturan Avrupa’daki büyük şirketlerle çoktan anlaşmalar yaptı. CannaBCoin Alliance, piyasadaki mevcut paradoksu çözmek için yasa koyucularla birlikte çalışır. CannaBCoin, tedarik zinciri yönetimi ve bir güven ve itibar katmanı uygulayarak

Mevcut yasal kenevir ödemelerinde sorunlar var ve CannaBCoin (CBDC) bu sorunların çözümü. CannaBCoin, yasal kenevir endüstrisi için merkezi olmayan bir ödeme ağı sağlayacaktır. CannaBCoin, CannaBCoin Alliance’ı oluşturan Avrupa’daki büyük şirketlerle çoktan anlaşmalar yaptı. CannaBCoin Alliance, piyasadaki mevcut paradoksu çözmek için yasa koyucularla birlikte çalışır. CannaBCoin, tedarik zinciri yönetimi ve bir güven ve itibar katmanı uygulayarak yasa koyuculara sağlıklı ve şeffaf bir pazar yaratmada yardımcı olur.

Tarih Bilgileri: 07 Nisan 2021 — 07 Temmuz 2021
IEO Başlangıç Tarihi
IEO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Cannabcoin

Cannabcoin

Haber ve Yorum Ekle