DogaCoin_logo

DogaCoin

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Hayırseverlik & Bağışlar

DOGACOIN NEDİR? Dogacoin, ‘birkaç pençede güç’ sorununu mükemmel bir şekilde çözen ERC20 tabanlı bir kripto para birimidir. Tamamen merkezi olmayan dağıtım ile tüm para birimi sahiplerini aynı platformda toplayacak. Köpek topluluğuna (tüm bu paraların adını kullanıyor) ve tüylülere yardım etmenin yanı sıra sunduğumuz eşitlik budur. Dogacoin, yaygın merkezileşme ihtiyacını sorgulayarak, herkese yeni yollar açacak bir

DOGACOIN NEDİR?

Dogacoin, ‘birkaç pençede güç’ sorununu mükemmel bir şekilde çözen ERC20 tabanlı bir kripto para birimidir. Tamamen merkezi olmayan dağıtım ile tüm para birimi sahiplerini aynı platformda toplayacak.
Köpek topluluğuna (tüm bu paraların adını kullanıyor) ve tüylülere yardım etmenin yanı sıra sunduğumuz eşitlik budur.
Dogacoin, yaygın merkezileşme ihtiyacını sorgulayarak, herkese yeni yollar açacak bir topluluk oluşturmayı planlıyor.

YATIRIMCILARIN İLGİLERİNİ KORUMAK

Yatırım korumasını azami ölçüde garanti etmek istediğimiz yatırımcıları önemsiyoruz. Madeni para fiyatı yalnızca madeni para sahipleri tarafından tamamen kontrol edileceğinden, hiçbir varlık fiyatları manipüle edemez.
Diğer bir avantaj, sınırlı sayıda jeton bulunmasıdır, bu nedenle hiçbir gizli zula herhangi bir olumsuz dalgalanmaya neden olmaz. Kurucu ortaklar bile kendilerine herhangi bir para saklamadıkları için burada adalet hakkında çok şey söylüyor.

DOGA BİR AMAÇ PARASIDIR!

Madeni paranın hizmet edeceği tüm blockchain teknolojisi ve amaçlarının yanı sıra, bu projeyi bir amaç için başlattık. Madeni para, bir değişim yöntemi olarak köpek barınaklarında, evcil hayvan dükkanlarında, veteriner hastanelerinde, evlat edinme merkezlerinde ana akım kabul edilebilir para birimi olma vizyonuna sahiptir. Çabalarımızdan maksimum fayda sağlayabilmek için ortak vakıflarımızı fonlarla desteklemek.
Dogacoin topluluğu oluşturmanın amacı, her köpek için güvenli bir yer sağlamak için dünya çapında bir ağ oluşturmaktır.

Tarih Bilgileri: 24 Mayıs 2021 — 09 Temmuz 2021
PreICO Başlangıç Tarihi
PreICO Bitiş Tarihi
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
PreICO Fiyatı
ICO Fiyatı
Token Standard
Hard cap
Toplam Token
Minimum / Maksimum Sınır
Ülke
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

DogaCoin

DogaCoin

Haber ve Yorum Ekle