Sosyal Medya Hesapları / Web Sitesi aktif olmadığı için BÜYÜK RİSK TAŞIMAKTADIR.

FutbolCoin

Futbol Coin (FUCO)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Futbol Coin (FUCO), futbola ve bundan zevk alanlara özel bir kripto para birimidir. Vizyonumuz, Futbol Evrenindeki operasyonları ve onunla ilgili tüm faaliyetleri Futbol Coin (FUCO) tokenimizi kullanarak modernize etmektir. Misyonumuz Futbol Coin’i (FUCO) futbol evreninde lider para birimi olarak yerleştirmektir. Bunun için Futbol Coin (FUCO), büyük futbol projeksiyonu ile alt bölümlerdeki oyuncuların aranması ve satın

Futbol Coin (FUCO), futbola ve bundan zevk alanlara özel bir kripto para birimidir.
Vizyonumuz, Futbol Evrenindeki operasyonları ve onunla ilgili tüm faaliyetleri Futbol Coin (FUCO) tokenimizi kullanarak modernize etmektir.

Misyonumuz Futbol Coin’i (FUCO) futbol evreninde lider para birimi olarak yerleştirmektir. Bunun için Futbol Coin (FUCO), büyük futbol projeksiyonu ile alt bölümlerdeki oyuncuların aranması ve satın alınmasında aktif bir katılım sağlayacak. Futbol hariç kendi spor bahisleri sayfasında kullanılabilecektir; çevrimiçi spor mağazalarında – yalnızca futbol dünyasıyla ilgili ürün ve hizmetler için -; 5, 8 ve 11 numaralı futbol sahalarının oluşturulmasında ve ̈Futbol Coin (FUCO) cüzdanında ̈ Futbol Coin (FUCO) değerleri ve bunları iletmek istediği şekilde öne çıkıyor. Yoldaşlığın, saygının ve tevazunun en önemli şeyler olduğu birleşik bir ekiple sayıyoruz. Dürüst ve profesyonel bir şekilde yüksek bir kolektif performans elde edeceğiz. Futbol Coin’in (FUCO) küresel bir kripto para birimi olmasına izin verecek uluslararası kapsama alanına sahibiz.

Son olarak, Futbol Coin’in (FUCO) oluşturulmasını motive eden yüksek sosyal bağlılıktan bahsetmekte fayda var: ekonomik kırılganlık durumunda olan futbol için yetenekli gençlerin gelişimi ile işbirliği yapmak. Bu nedenle Futbol Coin (FUCO), kazanacağı alt bölümlerdeki oyuncuların ve ailelerinin gelişimine eşlik etmeyi taahhüt eder, böylece kendilerini yalnızca maksimum potansiyeline ulaşan futbol aktivitesine adayabilirler. çünkü ilgili kulüplerin mali durumunun iyileştirilmesine katkıda bulunacaktır.

Tarih Bilgileri: 01 Nisan 2021 — 30 Haziran 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satış öncesi satılır
Satış İçin Ayrılan Miktar
Yasaklı Ülkeler
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Futbol Coin (FUCO)

Futbol Coin (FUCO)

Haber ve Yorum Ekle