Sosyal Medya Hesapları / Web Sitesi aktif olmadığı için BÜYÜK RİSK TAŞIMAKTADIR.

HQZCASH

HQZCASH

   

Website: AKTİF DEĞİL / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 6 Nisan 2022

ICO Diğer

NPI blok zinciri, HQZ danışmanlık şirketi içinde akıllı sözleşmeleri ortaya çıkarabilir. Böylelikle ekosisteme katılan herhangi bir firma ile birlikte çalışmak mümkün olacak. Böylece, NPI blok zinciri çeşitli diğer faaliyet alanlarına izin verir. Bu nedenle kripto para birimimizi kendi Blockchain teknolojisiyle geliştirmeye karar verdik. Her işlem Blockchain’e kaydedilecek ve bir Oracle aracılığıyla minotere edilebilir. Ayrıca, her

NPI blok zinciri, HQZ danışmanlık şirketi içinde akıllı sözleşmeleri ortaya çıkarabilir. Böylelikle ekosisteme katılan herhangi bir firma ile birlikte çalışmak mümkün olacak. Böylece, NPI blok zinciri çeşitli diğer faaliyet alanlarına izin verir.
Bu nedenle kripto para birimimizi kendi Blockchain teknolojisiyle geliştirmeye karar verdik. Her işlem Blockchain’e kaydedilecek ve bir Oracle aracılığıyla minotere edilebilir. Ayrıca, her işlem NPI blok gezgini aracılığıyla görülebilir. Bu şekilde, kripto para biriminin kullanıcıları, tüm faaliyetlerin tam şeffaflığı sayesinde rahat olacak.

Tarih Bilgileri: 17 Mart 2021 — 17 Mart 2025
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

HQZCASH

HQZCASH

Haber ve Yorum Ekle