kardiachain

KardiaChain (KAI)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

KardiaChain hakkında Blockchain, performans ve ara bağlantıda bir değiş tokuş ile benzersiz bir ademi merkeziyetçilik ve şeffaflık seviyesi sunar. Öngörülebilir bir gelecekte, blockchain çözümlerinin, özellikle akıllı sözleşmelerin, insanların rahatlıkla ve günlük durumların her alanında güvensiz bir anlaşmaya varmalarına yardımcı olacağına inanılıyor. Bununla birlikte, bunu başarmak için mevcut yaklaşımlar ya diğerlerini geçersiz kılmak için inşa edilmiştir

KardiaChain hakkında
Blockchain, performans ve ara bağlantıda bir değiş tokuş ile benzersiz bir ademi merkeziyetçilik ve şeffaflık seviyesi sunar. Öngörülebilir bir gelecekte, blockchain çözümlerinin, özellikle akıllı sözleşmelerin, insanların rahatlıkla ve günlük durumların her alanında güvensiz bir anlaşmaya varmalarına yardımcı olacağına inanılıyor. Bununla birlikte, bunu başarmak için mevcut yaklaşımlar ya diğerlerini geçersiz kılmak için inşa edilmiştir ya da katılımcı zincirlerde önemli bir değişiklik gerektirmektedir. KardiaChain? Asimilasyon olmadan bir entegrasyon? hem son kullanıcının hem de geliştiricinin bakış açısından basitliğe ve kullanım kolaylığına odaklanan yaklaşım. KardiaChain ekibi, hem mevcut hem de gelecek blockchain platformları arasında zincirler arası işlemleri kolaylaştırmak için Dual master node (veya kısaca Dual node) adı verilen invaziv olmayan bir çözüm geliştirdi. KardiaChain’in nihai hedefi, geliştiricilerin birden fazla blok zincirinde çalışabilen, yani maliyetleri optimize eden ve tıkanıklığı önleyebilen ve diğer zincirlerdeki akıllı sözleşmelerle güvenilir ve güvenli bir şekilde iletişim kurabilen akıllı sözleşmeleri kolayca oluşturabilecekleri birleşik bir ekosistem oluşturmaktır.

Tarih Bilgileri: 01 Haziran 2019 — 07 Nisan 2020
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Toplam Token
Para Toplama Hedefi
Satış İçin Ayrılan Miktar
Yasaklı Ülkeler
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

KardiaChain (KAI)

KardiaChain (KAI)

Haber ve Yorum Ekle