Değerlendirme

4.33 / 5

Web Sitesi Whitepaper
Kragx

Kragx

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Kragx, borçlanma, kripto para varlıklarını ödünç verme, geri dönüşler için stake etme, kripto para birimi değişimi, varlıklar, merkezi olmayan uygulama ve otomatik bir piyasa yapıcı için hızlı, akıllı, erişilebilir, karlı finansal hizmetler sağlamaya adanmış çok benzersiz bir platformdur. Kragx kullanıcıları, Kragx jetonları elde etmek için getirilerini optimize edebilecek, para kazanabilecek ve ayrıca ödeme aracı olarak

Kragx, borçlanma, kripto para varlıklarını ödünç verme, geri dönüşler için stake etme, kripto para birimi değişimi, varlıklar, merkezi olmayan uygulama ve otomatik bir piyasa yapıcı için hızlı, akıllı, erişilebilir, karlı finansal hizmetler sağlamaya adanmış çok benzersiz bir platformdur. Kragx kullanıcıları, Kragx jetonları elde etmek için getirilerini optimize edebilecek, para kazanabilecek ve ayrıca ödeme aracı olarak jeton kullanabilecek.

Kragx, Kragx platformunda çeşitli kripto varlıkları sunacak. Akıllı sözleşmelerimiz kullanılarak yapılan yatırımlarda ödemeler otomatik olarak yapılacaktır.

Tarih Bilgileri: 05 Şubat 2021 — 08 Haziran 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satış öncesi satılır
Satış İçin Ayrılan Miktar
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Kragx

Kragx

Haber ve Yorum Ekle