lukso

LUKSO (LYXE)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

LUKSO, yaşam tarzı alanına adanmış Yeni Yaratıcı Ekonomiler için Blockchain’dir. Markaların, yenilikçilerin ve yaratıcıların blok zinciri uygulamaları kullanması ve inşa etmesi ve yeniliği bir sonraki seviyeye taşıması için merkezi olmayan bir ekosistem. Moda öğelerinin, tamamen sanal moda öğelerinin kimlik doğrulamasından, topluluk simgeleri oluşturmaya ve yaratıcılar, tasarımcılar ve sanatçılar için bağış toplama mekanizmalarına kadar. Yaşam Tarzı

LUKSO, yaşam tarzı alanına adanmış Yeni Yaratıcı Ekonomiler için Blockchain’dir. Markaların, yenilikçilerin ve yaratıcıların blok zinciri uygulamaları kullanması ve inşa etmesi ve yeniliği bir sonraki seviyeye taşıması için merkezi olmayan bir ekosistem. Moda öğelerinin, tamamen sanal moda öğelerinin kimlik doğrulamasından, topluluk simgeleri oluşturmaya ve yaratıcılar, tasarımcılar ve sanatçılar için bağış toplama mekanizmalarına kadar. Yaşam Tarzı ve Blok Zinciri alanındaki önemli figürler tarafından inşa edin ve destekleyin, bugün görülmemiş yeni bir dijital gelecek getirin.

Tarih Bilgileri: 27 Mayıs 2020 — 21 Şubat 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Hard cap
Raised
Toplam Token
Para Toplama Hedefi
Satış İçin Ayrılan Miktar
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

LUKSO (LYXE)

LUKSO (LYXE)

Haber ve Yorum Ekle