Değerlendirme

2.33 / 5

Web Sitesi Whitepaper
MetaSystem Logo

MetaSystem (MSYS)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 19 Mayıs 2022

ICO Kripto para

MetaSystem, Merkezi Olmayan Uygulamaları Ölçeklendiren Dünyanın İlk Ekosistemi Devrim niteliğindeki blok zinciri hizmetimiz, kendi blok zinciri ekosisteminizi oluşturmak, dijital varlıkları güvence altına almak ve tüm dünyada finansmana erişim sağlamak için tasarlanmıştır.

MetaSystem Hakkında

Merkezi Olmayan Uygulamaları Ölçeklendiren Dünyanın İlk Ekosistemi Devrim niteliğindeki blok zinciri hizmetimiz, kendi blok zinciri ekosisteminizi oluşturmak, dijital varlıkları güvence altına almak ve tüm dünyada finansmana erişim sağlamak için tasarlanmıştır.

Metaverse Nedir Neden MetaSystem ?

Metaverse, sanal olarak artırılmış fiziksel gerçekliğin ve tüm sanal dünyalar, artırılmış gerçeklik ve İnternet’in toplamı dahil olmak üzere fiziksel olarak kalıcı sanal alanın yakınsaması ile oluşturulan ortak bir sanal paylaşımlı alandır.

Dünyanın ilk blok zinciri tabanlı, yüksek performanslı teknoloji geliştirme platformu olan MSYS VR kutusu, olağanüstü bir blok zinciri yazılım deneyimi oluşturmak için hem blok zinciri hem de geleneksel teknolojideki endüstri uzmanlarının deneyimini kullanır. MSYS VR kutusunun günlük hacminin, 6.000’den fazla günlük aktif kullanıcı ile genellikle 14 milyon USD civarında olması hedefleniyor. MetaSystem Token ayrıca, birden fazla sosyal kanalda aktif olarak etkileşimde bulunacak blok zincirindeki en büyük topluluklara sahiptir.

Bu platformun güçlü sosyal unsuru, topluluğu birbirine bağlar ve tüccarlara ve erken benimseyenlere geri dönmeye devam etmeleri için nedenler verir. MetaSystem, artırılmış gerçeklik ekosisteminde yeni bir ödeme yöntemidir ve tüm şirketleri, çalışanları ve işletme varlıklarını, işletmeyi gerçekten verimli, şeffaf ve güvenilir hale getirecek birleşik bir blok zinciri ekosistemine entegre etmeyi amaçlar.

Neden MetaSystem Token’ı Seçmelisiniz?

MSYS ekibi, BSC’nin hızla büyüyen MSYS ekosisteminin sunduğu tüm fırsatlardan yararlanmak için Binance Smart Chain ile yakın bir şekilde çalışacak.

En Güvenilirlik

Bu kullanıcı havuzunu MSYS’ye tanıtan çoğu güvenilirlik, onlara kripto para birimini kullanmak için yeni fırsatlar verir ve onları blok zinciri meraklılarından topluluğun kalıcı üyelerine dönüştürür. MSYS’nin ürünü ile BSC ekosistemi arasındaki böyle bir sinerji ile sınır, ayın ötesindedir.

Big Data Insights Merkezi olmayan finansal ürünler: Stabil madeni paralar, büyük veri içgörüleri, güvenlik belirteçleri, mikro krediler ve daha fazlası için entegrasyonlar, yeni ödeme olanakları, daha kolay katılım ve yeni değer yaratma biçimleri getirecektir.

EKOSİSTEM

Ekip, MSYS platformunun izleyicileri için optimize edilecek ve genişletilecek birinci sınıf cüzdan hizmetleri sağlamak için SafePal ekibiyle yakın bir şekilde çalışacak. Gelecekte, MSYS, sahip oldukları kripto para biriminin türü ne olursa olsun herkesin ödeme yapabilmesi için platforma erişimi genişletecek.

 • Likidite ve Kabul
 • Ücretsiz İşlemler
 • Ölçeklenebilirlik
 • Topluluk için

GELİŞTİRİCİ PORTALI

Ekosisteme katılan geliştiriciler, ekosisteme bağlanmak için gereken en son SDK’lara, API’lere ve teknoloji belgelerine erişebilecek. Portal ayrıca geliştiricilerin blok zinciri, ödül havuzları ve madencilik sistemlerini, sosyal özellikleri, kimlik yönetim sistemlerini, cüzdanları ve daha fazlasını kullanmaları için bir dizi araç içerecektir.

STRATEJİK ORTAKLIK

Blok zinciri, Yazılım geliştirme ve eğlence alanlarındaki en büyük isimlerle çalışarak kendisini hızla endüstri standardı haline getirebilir. Binance IEO ve CARDAN yatırımı, bu hayali gerçekleştirmenin ilk adımlarıdır ve daha fazlası gelecektir.

ÖDEME HİZMETLERİ

Geliştiriciler, MSYS’nin platform ödeme hizmetlerini BApp’lerine entegre edebilir. Bu işlevin amacı, iOS ve Android uygulama mağazalarında uygulama içi satın alma yapmanın basitliğiyle karşılaştırılabilir şekilde, herhangi bir ödemeyi olabildiğince kolay hale getirmektir.

Tarih Bilgileri: 01 Nisan 2022 — 20 Aralık 2022
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
ICO Fiyatı
Platform
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar

Token Dağılımı:

 • Özel satış %10
 • Token Satış Programı %47
 • Topluluk airdrop %12
 • Yedek fonlar %8
 • Ekip ve Kurucular %7
 • Kurul Danışmanları %2
 • Ekosistem Geliştirme %6
 • Pazarlama ve Ödül %8
Takım (4 kişi)
CEO & Manager blockchain
IT Manager
Sales & Marketing Manager
Communacation Manager
Yol Haritası
2020 Q1

Konsept geliştirme

METASYSTEM ekosistem fikrinin ve çekirdek ekibin oluşturulması.

2020 Q3

Takıma satın almaları ve fikirleri gözden geçirmek

2021 Q1

Token lansmanı için muhasebe çözümlerinin hazırlanması

2021 Q2

Token denemelerinin başlatılması ve yol haritasının planlanması

2022 Q1

BSC Blockchain üzerinde deneme TOKEN'i oluşturma

MSYS TOKEN'in ekosistem içindeki dağılımı

2022 Q2

MSYS TOKEN Listesi ana kripto merkezi olmayan pancakeswap.finance, app.sushi.com/swap

MSYS TOKEN, MSYS TOKEN başlatma paneli ICO'su sırasında resmi olarak başlatılır

2022 Q3

MSYS jetonlarını geri satın alma

MSYS TOKEN'i büyük yatırım fonları ve ortakları ile bağlama

insanlar için sürdürülebilir ekosistem kurulması

Referans para birimi olarak MSYS TOKEN ile küresel firmalar ve finans

2022 Q4

MSYS TOKEN değerlendirmesi ve METASYSTEM'e değer katmak

MSYS TOKEN GLOBAL BORSALARIN LİSTESİ Binance,Huobi,Coinbase

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

MetaSystem (MSYS)

MetaSystem (MSYS)

Haber ve Yorum Ekle