SpaceGold

SpaceGold

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 6 Nisan 2022

ICO Blockchain Altyapısı

SpaceGold hakkında Hisselerin satın alınması ve satılması için bir platform oluşturduk. SpaceGold, Blockchain (Ethereum) kullanılarak asteroitlerden uzayda dünya dışında üretilen altın akışlarını satın almak için merkezi olmayan bir platformdur. Kullanıcılar, platformumuzu kullanarak fiziksel altın teslimatı alabilir veya SpaceGold jetonlarını başkalarına takas edebilir. Her SpaceGold jetonu, sahibine uzayda çıkarılmış ve rafine edilmiş 240 miligram fiziksel altın

SpaceGold hakkında

Hisselerin satın alınması ve satılması için bir platform oluşturduk. SpaceGold, Blockchain (Ethereum) kullanılarak asteroitlerden uzayda dünya dışında üretilen altın akışlarını satın almak için merkezi olmayan bir platformdur. Kullanıcılar, platformumuzu kullanarak fiziksel altın teslimatı alabilir veya SpaceGold jetonlarını başkalarına takas edebilir. Her SpaceGold jetonu, sahibine uzayda çıkarılmış ve rafine edilmiş 240 miligram fiziksel altın akışı hakkı verir. Fiziksel altın, uzaydan düzenli olarak Dünya’ya geri döndürülür. Fiziksel altın, Londra Kıymetli Madenler Pazarı’nda işlem gören altın fiyatının% 25’i (1/4) ödenmek üzere jeton sahipleri tarafından 1/10 onsluk artışlarla (3.110 SpaceGold jetonu) geri alınır ve itfa edilebilir.

SGOLD nedir?

Bu, kullanıcıların SGOLD jetonları için Altın olarak değer almasını sağlar

Dünya dışı altın üretimi için kayıt tabanlı akış sözleşmeleri kaydeden ve Ethereum blok zincirini kullanan sözleşme sahiplerini ve olası üreticileri takip eden ilk merkezi olmayan uygulama olan SpaceGold’u sunuyoruz. Tüm bunlar, sözleşme sahiplerinin Ethereum altyapısını kullanarak pozisyonlarını başkalarıyla takas etmelerine izin verirken.
Fonlar, SpaceGold yayın koşullarını kabul eden nitelikli satıcıların altın üretimini ve diğer dünya dışı üretimlerini finanse etmek için kullanılır.

SpaceGold, uzayda üretim gerçekleştirilmeden önce onlara Ethereum destekli sözleşmeler sağlayarak uzay madencileri için finansman sorunlarını çözüyor.

SpaceGold, uzay madenciliği geliştikçe kullanıcıların topluluk içinde belirli bir olay veya konuyla ilişkili değer kazanması için bir çözüm sunar.

Özellikleri

İşlemlerinizi yönetmek için kullanışlı bir çözüm sunuyoruz. Mobil Uygulamanın geliştirme aşamasını tamamladığımızda, SGOLD tokeninizi, Canlı döviz kurlarınızı yönetmeniz ve işlemlerinizi takip etmeniz kolaylaşacaktır.

SGOLD Günlük Haberler

Cüzdan’da oluşturun
İşlem Takibi
Profesyonel ağ
Daha pahalı ücret yok

Teknik bilgi

SGOLD ICO satışı 2 Şubat’tan itibaren Proje Yaşamına (2 Şubat 2024) kadar başlayacak. SGOLD, toplam 2 Milyar SGOLD arzıyla pazara sunuldu. Toplam Tedarik dağıtımları, ICO satışı için 1,5 Milyar SGOLD olarak aşamalandırılmıştır. 0,25 Milyar SGOLD Borsa ve 0,25 Milyar SGOLD hisse olarak mevcuttur.

 

Tarih Bilgileri: 02 Nisan 2020 — 02 Nisan 2025
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
Minimum / Maksimum Sınır
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

SpaceGold

SpaceGold

Haber ve Yorum Ekle