WellBe_Coin

WellBe Coin (WELB)

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Fitness dünyasına adanmış yeni kripto para birimine yatırım yapın! Hız, güvenlik, istikrar, büyüme … Geleceğin bu küresel para birimi, bazıları mevcut kripto para birimleri tarafından kullanılan Blockchain teknolojisinin ideal bir kombinasyonu olarak sunuluyor. Neden WELLBE COIN’e yatırım yapmalı? Çünkü dünya çapında 230 milyondan fazla kulüp üyesiyle, bu, onu hızlı bir şekilde büyümesi için kesin bir

Fitness dünyasına adanmış yeni kripto para birimine yatırım yapın! Hız, güvenlik, istikrar, büyüme … Geleceğin bu küresel para birimi, bazıları mevcut kripto para birimleri tarafından kullanılan Blockchain teknolojisinin ideal bir kombinasyonu olarak sunuluyor. Neden WELLBE COIN’e yatırım yapmalı? Çünkü dünya çapında 230 milyondan fazla kulüp üyesiyle, bu, onu hızlı bir şekilde büyümesi için kesin bir para birimi haline getiriyor! Dünya çapında fitness endüstrisi, kilit pazarlarda sürekli büyüme yoluyla tüketicilerin daha sağlıklı yaşamlar sürmelerine yardımcı olmaya devam ediyor. Wellbe Coin, bu Endüstrinin kripto para birimi ve Fitness için bir Devrimdir. Kripto para birimlerinin ortaya çıkmasıyla, Blockchain teknolojisi … Community Fitness’ta yeni bir çağdayız. Treasure sayesinde, paranızı yılda en az% 15 büyüme vaat eden güvenli bir bahse yatırın. Fitness kulübünüzde aboneliklerinizi WELB ile ödeyin ve kendinize dikkat ederek kendinizi zenginleştirin! Oyuncuların herkesin iyiliğine ve sağlığına gönülden sahip olduğu birleşik ve sağlıklı bir endüstrinin yaratılmasında yer alın.

Pre-sale Time:09 Apr 2021 – 25 Apr 2021

Tarih Bilgileri: 26 Nisan 2021 — 09 Temmuz 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Satış İçin Ayrılan Miktar
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

WellBe Coin (WELB)

WellBe Coin (WELB)

Haber ve Yorum Ekle