Değerlendirme

1.00 / 5

Web Sitesi Whitepaper
XpressApp

Xpress App

   

Website: AKTİF / Social Media: AKTİF Son Kontrol Tarihi : 25 Ağustos 2022

ICO Diğer

Xpress Mobile App, tümü veriye dayalı analitikle desteklenen bir mobil mesajlaşma botu, web tabanlı portal ve bulut tabanlı bir değişimden oluşan yeni nesil bir dijital platformdur. Xpress Mobil Uygulaması, finansal varlıkların fiat ve kripto para birimlerinde depolanması, takası ve yönetimi, kimlik doğrulama, derecelendirme sisteminin yanı sıra kredi ve sadakat programlarına katılma yeteneği için ödeme sistemi

Xpress Mobile App, tümü veriye dayalı analitikle desteklenen bir mobil mesajlaşma botu, web tabanlı portal ve bulut tabanlı bir değişimden oluşan yeni nesil bir dijital platformdur. Xpress Mobil Uygulaması, finansal varlıkların fiat ve kripto para birimlerinde depolanması, takası ve yönetimi, kimlik doğrulama, derecelendirme sisteminin yanı sıra kredi ve sadakat programlarına katılma yeteneği için ödeme sistemi sağlar. Platform, müşterilerin istediği hizmetin sağlayıcısını hızlı bir şekilde bulmasına ve tedarikçiler için ek müşteri almasına olanak tanır. Verileriniz güvenli koruma altındadır, uygulama kendi protokolümüzü kullanır. Tüm trafik, SHA (Secure Hash Algorithm) hash fonksiyonları kullanılarak Diffie-Hellman algoritmaları ve AES Advanced Encryption Standard ile şifrelenir. Yazışma, RSA-2048 algoritması ile şifrelenmiştir.

Tarih Bilgileri: 01 Nisan 2021 — 18 Haziran 2021
ICO Başlangıç Tarihi
ICO Bitiş Tarihi
Finans Bilgileri
Borsadaki İşlem Simgesi
Kabul edilen türler
Token Standard
Soft cap
Hard cap
Toplam Token
Satış İçin Ayrılan Miktar
Bounty
MVP
WhiteList
KYC

Widget

Doğrulanmış bir Proje durumu nasıl alınır?

Doğrulamayı geçmek için web sitenizin ana sayfasına bir logomuzu yerleştirmeniz ve sosyal ağ hesaplarınızda listeleme duyurusu yapmanız gerekir. Bağlantı yerleşiminin onayını içeren e-postayı bize gönderin.

Xpress App

Xpress App

Haber ve Yorum Ekle