ARNO, başarılı testler ve denemelerin ardından üretim aşamasına girmeye hazırlanıyor.

Mevcut pil teknolojisini daha verimli hale getirmek için karbon bazlı nano teknolojiyi kullanan ikincil güç depolama teknolojisi sağlayıcısı ARNO, başarılı testler ve denemelerin ardından üretim aşamasına girmeye hazırlanıyor. Proje, token lansmanına yaklaştıkça yol haritası zaman diliminde iyi durumda.

Herhangi bir kaynaktan üretilen elektrik gücünün nihayetinde nasıl yapılacağı konusundaki zorluğu karşılaması gerekir.

Talep düşük olduğunda üretilen enerjiden fazla enerjiyi gelecekte belirsiz bir zamanda kullanmak üzere depolamak. Bu, yenilenebilir güneş veya gaz bazlı gibi enerji kaynaklarından üretilen güçle ilgili özel bir sorundur. Basitçe söylemek gerekirse, güneş veya yakıt olmadığında üretilecek güç de yoktur.

Küresel enerji depolama pazarı, enerji üretim ve depolama kapasiteleri aynı kalmasına rağmen büyüyor. Küresel enerji depolama pazarının 2015 yılında eklenen 1,4 gigawatt-saatten (GWh veya milyar watt-saat) 2,9 GWh’ye iki katına çıkması bekleniyor. IHS’ye göre, önümüzdeki on yılda, elektrotlar ve kaplamalar için en yeni Grafen içerikli malzemelere dayanan en yeni geliştirilmiş kurşun asit veya lityum iyon (Li-iyon) piller, ana akım enerji depolama teknolojisi haline gelecek ve daha fazlası 2025 yılına kadar küresel enerji depolama tesislerinin %80’inden fazlası. ARNO, karbon nanotüp tabanlı üstün enerji depolama cihazlarıyla bu hedefi mümkün kılmak için burada.

ARNO’nun araştırma ve geliştirme çalışmaları, Lityum-iyon pillerin mevcut depolama kapasitesinin karbon bazlı nanotüpler kullanılarak daha verimli güç yapılabileceğini buldu. Sadece mevcut enerji depolama sorununu çözmekle kalmıyor, aynı zamanda token ekosistemi aracılığıyla mükemmel bir yatırım seçeneği sunuyor. ARNO Token‘e yapılan yatırımlar, gerçekten gerekli ürünlerin yüksek teknolojili üretimine yapılan yatırımlardır. Projenin karı, yatırılan fonlara erişim ve projenin kapitalizasyon hacminin fiziksel büyümesi ile garanti edilir.

DeFi + Karbon Nano Teknolojisi En İyi Yatırım Getirisi Sözü Veriyor

Merkezi Olmayan Finans, diğer adıyla Defi, pasif gelir fırsatları nedeniyle son birkaç yılda kripto ekosisteminden çıkan en belirgin kullanım örneklerinden biri haline geldi. Öte yandan, ikincil enerji depolama teknolojisi, gelecek nesil pil depolama teknolojisine hükmedecek. ARNO, kullanıcıların satın almaları ve ekosistemin bir parçası olmaları için her iki dünyanın da en iyisini getiriyor.

ARNO projesi, sulu elektrolitlere sahip süper kapasitörlerin oluşturulması ve bu tür süper kapasitörlere dayalı çeşitli kurulumlarla başladı. Proje tam bir başarı ile taçlandırılmış olsa da, endüstriyel üretim basit bir nedenden dolayı gelişmedi .Bu tür cihazlar, tasarımın basitliği, kullanımda ve geri dönüşüm sırasındaki güvenlik açısından tüm avantajlarına rağmen, yine de (ki bu anlaşılabilir bir durumdur) daha az ortaya çıktı. İnsanların alıştığı süper kapasitörlerden daha geniş ve daha büyük.

Bu tür pillerin üretimi için teknoloji uzun zamandır geliştirilmiştir. İyi bilindiğinden , birincil kaynaklarla (örneğin güneş panelleri, rüzgar türbinleri gibi) etkileşime girebilen güvenilir bir ev ve yarı endüstriyel yedek güç kaynakları oluşturma ihtiyacı doğduğundan ARNO ekibi, KAKST ve Bulgaristan Bilimler Akademisi ile işbirliği içinde, üretimde karbon nanomalzemelerin kullanımı için bir teknoloji geliştirmeyi başardı. Kurşun-asit pillerin (güç kaynaklarının üretim teknolojisini değiştirmeden) ve bu tür cihazların bir pilot örneğini oluşturdu.

ARNO Üretim Aşamasına Giriyor

Karbon nanoteknoloji tabanlı pilin ARNO geliştiricileri araştırma aşamasını geçtiler ve şu anda seri üretime başlamak için birden fazla ülkeden yasal izin aldılar. Proje, bir üretim tesisi kurmak ve AB’deki üretimi denetlemek için Bulgar hükümetinden gerekli tüm izinleri aldı. ARNO PROJESİ ayrıca Alman Haklarına ve Fikri Mülkiyetin Korunması Ofisi ile bir anlaşma imzaladı. Ajans, bir patent başvurusu ve marka tescili açısından tüm projenin çıkarlarını temsil edecektir. Proje, yatırımcı ilgisini pekiştiren ve aynı zamanda projenin güvenilir olduğunu kanıtlamaya yardımcı olan çeşitli tanınmış derecelendirme şirketlerinden en yüksek notları almıştır.

ARNO projesinin yerel belirteci, platformdaki ana yerleşim kaynağı olacaktır. Proje, yerel tokeni yalnızca, listeleme sırasında tokenin daha fazla piyasa değeri kazanmasına yardımcı olacak yerleşimler için kullanacak.

ARNO Tokeninin Temel Özelliklerinden Bazıları Şunlardır:

● Kısa İsim: ARNO

● Tür: Yardımcı program tokeni

● Simge standardı: ERC20

● USD cinsinden token fiyatı: 1 ARNO = 2 USD

● Kabul edilen para birimleri: ETH, BTC, LTC, USDT, XMR, DOGE, BCH, Dash

ARNO Token yaklaşan IEO:

PreICO satışlarının ikinci aşamasının bitiş tarihi, IEO’nun başlangıç tarihi olacaktır . ARNO tokeninin “güven” paketlerinin üç ila dört merkezi borsada ticareti. Buna göre, borsa ticaretine erişim sağlayan doğrulamayı geçtikten ve IEO’nun başlangıcında, şu anda belirtilen değeri (token başına 2 $) aşacak bir değere sahip bir “güven” token paketi borsalara gönderilecektir. satılık, sitede işlem yaparken ve bağlı kuruluş programları elbette kapatılacaktır. Ancak AirDrop programı kalacak ve ciddi şekilde genişletilecek.

Bu yılın Ağustos ayının ortasına kadar, yani yaklaşık iki hafta içinde gerçekleşecek. Buna göre, IEO aşaması iki bileşene ayrılacaktır . Ancak en geç hafta sonundan sonra adlandıracağımız borsaların her birinde “trust” paketlerinin ön ve birincil ticaret yerleşimi gerçekleşecek.

IEO aşaması bir ay sürecek, ardından merkezi ve merkezi olmayan Uniswap borsalarının bazılarında listeleme aşaması gelecek ve bu da iki haftadan bir aya kadar sürecek.

Bundan sonra, ARNO token projesi nihayet ICO aşamasına, yani doğrudan ticarete geçecek.

Bonus programı:

30 ve 299 token alırken + %10 bonus

300 ve 1499 token alırken + %15 bonus

1500 ve daha fazla token alırken + %20 bonus

Ayrıca %5 Refrans Bonusu

Toplam token emisyonu 50000000’dir. Token yeniden düzenlenmez. Yüzde dağılımı, satış ve ICO/IEO tahsis edilen %8, yani 4000000 tokene göre; IEO durumunda, token sayısı satışa tahsis edilen miktarın %8’ini geçmeyecektir.

Güncel Kalın, ARNO’yu Takip Edin:

Twitter | Telegram | Facebook | Linkedin | Instagram | Youtube